Jump to content

Γεια σας παιδια...!!


Recommended Posts

Γεια σας παιδια..

Γλαυκος ειναι το ονομα μου και γραφω απο κυπρο.

Λοιπον δεν ειμαι ακομα κατοχος CZT,θα γινω ομως συντομα!! :p Το εχω ηδη παραγγηλει και περιμενω την παραδοση..

Εγω ειχα ενα Ηonda S2000 το οποιο πηρα απο τον αδερφο μου μολις τελειωσα τον στρατο(Αυτος πηρε Μ3 Ε46) . Φοβερο αυτοκινητο το S αλλα δυστυχως δεν κανει για καθημερινη χρηση. Πολλοι και διαφοροι λογοι λοιπον με οδηγησαν στην επιλογη ενος πιο μικρου και καθημερινου αυτοκινητου. Διαλεξα λοιπον το Coltaki.. :D

Εκανα την εγγραφη γιατι νομιζω εχω πολλα να μαθω απο εσας,ειμαι σιγουρος οτι εχει πεσει αρκετο ψαξιμο οσον αφορα το αμαξι...!!

Θα ειμαι ιδιαιτερα χαρουμενος να συμμετεχω στις διαφορες συζητησεις..

Νομιζω οτι αν και σε αλλη χωρα, το ενδιαφερον και η αγαπη για την αυτοκινηση ειναι η ιδια.. :wink:

Φιλικα,

Γλαυκος Ανδρεου

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήλθες Γλαύκο. Έχουμε και έναν άλλο συμπατριώτη σου , τον Doros .Καλή συμμετοχή και σίγουρα θα λυθούν πολλές απορίες σου εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και πάνω απ"" όλα καλό διάβασμα!

Link to comment
Share on other sites

Πωπω από τρομερή ατμόσφαιρα σε παιχνιδιάρικο τούρμπο!! Καλή διαμονή στο colt club, καλό διάβασμα και με το καλό να παραλάβεις το coltάκι σου!!!

 

Σε τί χρώμα το πήρες?

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Γλαυκο! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλε μου,και καλη διαμονη!Ειμαι και εγω απο Κυπρο οπως σου αναφεραν τα παιδια πιο πριν...

Καλή επιλογη το CZT.Το εχω απο τον Μαρτη και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος μαζι του...

Θα βρεις πολλα πραγματα ενδιαφερον στο forum...

Μακαρι να ειχαμε και εμεις στην Κυπρο ετσι Club,αλλα σκουρο το βλέπω...

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να ειχαμε και εμεις στην Κυπρο ετσι Club,αλλα σκουρο το βλέπω...

 

Είστε οι "εκπρόσωποι" μας εκεί στο νησί...Οπότε υπάρχει και εκεί Colt//Club...:wink:

 

Βάλτε και κανά αυτοκολλητάκι του Club να τσιμπήσετε και νέα μέλη... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλη ιδεα StanVet..

Φιλε Δωρο υπαρχει Mivec club στην Κυπρο. Αλλα ενταξει το 90% των αυτοκινητων ειναι αυτα που εχουν τον 4G92. Στην Ελλαδα απ""οτι βλεπω εχουν πουληθει πολλα CZT,στην κυπρο δεν συνεβει το ιδιο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...