Jump to content

Νεος στο club


Recommended Posts

Καλημερα στο club.Και εγω νεος ειμαι στο club.Κ το τουτου μου ειναι νεο 6 ημερων και ειμαι στο στρωσιμο.Aγορασα το 1,3 cz3-reload και εχω διαβασει αρκετα για την ιπποδυναμη του αλλα θα ηθελα μια επιμερους ενημερωση.Εχω διαβασει κατι για 108 ιππους στο κινητηρα.Αληθευει;Παντως και στις 3000 στροφες που το δουλευω ειναι διαβολακι.

Για σας εχω δει λογοτυπα σε κολτακια και εψαξα και σας βρηκα στο ιντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες στο καλύτερο club της Ελλάδας!

Εδώ θα μάθεις πράγματα για το αμάξι σου που ούτε στις αντιπροσωπίες ξέρουν!

Οι Monterατοι θα σου εξηγήσουν κάποια πράγματα για το club μα πρόσεχε γιατί είναι Vampirια! :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στο coltclub και μεγεια το Reload

 

Σε λιγες μερες θα ενεργοποιηθει ο λογαριασμος σου και θα χεις προσβαση σε ολο το φορουμ οπου θα σου λυθουν ολες οι αποριες.

Οσο για το 108 ps... εξαρταται απ το δυναμομετρο...

Και αν στις 3000 σου φαινεται διαβολακι να δεις μετα τις 4000 τι γινεται...

Link to comment
Share on other sites

καλως τον....

που να δεις και μετα τις 6900... :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες κ καλοριζικο το αμαξι!Ακομη δ το πηρε το παιδι τον λετε για 6900???Ας το στρωσει πρωτα με το καλο..

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τονα και ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες και με γειά το διαβολάκι σου... Μην ψαχνεις τόσο ιπποδυνάμεις, μόνο στήσε όταν το στρώσεις αφτί και άκου ψηλά το τραγουδάκι του...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες!!!

 

Μαμά είναι δυναμομετρημένα μέχρι και 108 ίππους οπότε καλά άκουσες...

 

Καλά και ασφαλή χιλιόμετρα σου εύχομαι και καλή διαμονή!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τονα , αλλά καλύτερα θα ήταν να κάνεις ένα νέο Θέμα ....

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω για το καλοσορσμα και ανυπομονω να μπω στις σελιδες σας με τις συζητησεις και να περιηγηθω γιατι θελω να μαθω πολλα για το μικρο μου διαβολακι.Μηπως κανω κατι λαθος γιατι βαζοντας τους κωδικους μου (τους οποιους μου τους εχετε στειλει κιολας )δεν μπορω να μπω στις συζητησεις ουτε και να κοιταξω τη θεματολογια.Πρεπει να περιμενω και αλλο ή ειναι κατι που δεν κανω σωστα;

Υγ:εχω κανει μεσα σε μια βδομαδα λογω καποιου απροοπτου 4 μακρινα ταξιδακια και εφθασα αισιως τα 1100κμ περιμενωντας αλλα 500 για να αρχισω να τα ανοιγω.

Προχθες στα 800 κμ ανοιξα λιγο τη 3η ωως 4800 στροφες (για το ξεμουκωμα) και εντυπωσιαστικα.Παντως μερα με τη μερα βλεπω το μαυρο διαβολακι μου να ειναι και πιο ξεκουραστο ,φυσιολογικο αφου αρχιζει και ανοιγει ο κινητηρας, και με χαροποιει

Link to comment
Share on other sites

H πλήρης ενεργοποίησή σου θα γίνει σύντομα...

Link to comment
Share on other sites

οκ.Απλα ελεγα μηπως εχω κανιες κατι στο προφιλ μου ή αν θα πρεπει να συνδεθω με το διαχειρηστη.Η εργασια μου ειναι πανω σε ιντερνετ και για αυτο αναρωτιεμαι.Ενημερωτικα οταν παω να μπω σε καποια θεματολογια μου βγαζει:""Συγνώμη αλά μόνο οι χρήστες με δικαίωμα ειδικής πρόσβασης μπορούν να διαβάσουν τα μηνύματα σ"" αυτή την Δ.Συζήτηση"""

Αφου δεν εχω ενργοποιηθει πληρως ακομα, οκ

Ευχαριστω για την πληροφορια

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα σας.Εχουμε κανενα νεο για το ποτε θα ενεργοποιηθει ο λογαριασμος μου γιατι εχουν περασει 8 μερες απο τη μερα που εχω γραφθει αλλα δεν μπορω να μπω στη θεματολογια σας.Συγκεκριμενα μου βγαζει :""Συγνώμη αλά μόνο οι χρήστες με δικαίωμα ειδικής πρόσβασης μπορούν να διαβάσουν τα μηνύματα σ"" αυτή την Δ.Συζήτηση""" .Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...