Jump to content

Neos sto club


mike

Recommended Posts

geia xara se olous edo mesa eimai o mixalhs kai paralambano to 1,3coltaki mou se 2 meres meta apo 3 mhnes anamonhs .To site to ema8a apo tyxh.douleuo sto kentro kai ka8os ekana bolta sto dialima mou sta exarxeia eida ena colt parkarismeno pano sto "pezodromio" kai eixe to autokolito tou club.

8elo na rotiso an exei ontos problima to 1,3 me ta ka8ismata tou.dhladi an xanei th ri8mish tou otan anasiko8ei.to diabasa se ena test pou ekane to autotrith.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες!

 

Απο κατασκευής του το κάθισμα δεν "θυμάται" την ρύθμιση μετά απο την ανάκλιση!

 

 

Θερμή παράκληση ...γράφουμε μόνο ελληνικά :wink:

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω μόνο ότι όλα τα γιαπωνέζικα 3θυρα, έχουν αυτή την ενοχλητική ιδιαιτερότητα. Θυμάμαι, ότι όταν το πρωτοσυνειδητοποίησα, έβριζα Θεούς και Δαίμονες...

:lol: :lol: :lol:

Τώρα, έχω απλά προσαρμοστεί !!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

μιας και εκανε ανασκαφές ο 22νης εκανα και εγω στο πρωτο μου ποστ .... ποιος θα το φανταζοταν οτι μετα 2,5 χρονια θα ειναι πολυ καλοι μου φιλοι οι περισσότεροι που με καλωσόρισαν τοτε....αν και καποιος μου εβαλε χερι ....

Link to comment
Share on other sites

το να μην παρκαρεις εδω εχει ρετσινι απο τη λευκα ειναι σε αλλο ποστ και αργοτερααααααα.....

και μπορει να μην ειναι πολλοι τοτε αλλοστε δεν ηταν και πολλοι στο κλαμπ ...

αλλα τουλαχιστον με καποιους μιλάω καθε μερα και ολη μερα ....

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στο Colt//Club !!!

 

Διάβασε σε παρακαλώ τους κανόνες λειτουργίας.

 

Επίσης διάβασε εδώ τι πρέπει να κάνεις για να ενεργοποιηθείς και να δείς και τα υπόλοιπα τμήματα του forum.

 

Μέχρι να ενεργοποιηθείς, ξεκίνα να ποστάρεις στις ενότητες, Πώς μάθατε για το coltclub? και Ποιοοο Colt Έχετε/Οδηγείτε?.

 

Kαλή παραμονή.

Link to comment
Share on other sites

μαυρο το πήρες και το δεύτερο..?

Δε το καταλαβες οτι ειναι αργό?

Νομιζες επεδ θα εχει ενα Τ πίσω θα πηγαίνει..

:p

 

 

EDIT...welcome!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...