Jump to content

ΝΕΟΣ...ΩΡΑΙΟΣ!


JS

Recommended Posts

welcome .... :wink:

 

εδω γραφουμε ΜΟΝΟ ελληνικα και μονο ΜΙΚΡΑ....τα μεγαλα ειναι σαν να φωναζουμε!!! διόρθωσε το σε παρακαλω πολυ!!!

 

τι εννοεις το σκεφτηκες πολυ??

και τι εννοεις το αυθεντικο??

Link to comment
Share on other sites

εδω γραφουμε ΜΟΝΟ ελληνικα και μονο ΜΙΚΡΑ....τα μεγαλα ειναι σαν να φωναζουμε!!! διόρθωσε το σε παρακαλω πολυ!!!

τι εννοεις το σκεφτηκες πολυ??

και τι εννοεις το αυθεντικο??

 

φιλε μου εδω ειναι για να μας συστηθεις σαν νεο μελος !!!!!!!

 

δες μονος σου αν ειναι ελληνικο και το αλλο φορουμ που μας γραφεις!!!

 

πραγματικα δεν σε καταλαβαινω!

Link to comment
Share on other sites

ωραια!ειμαι 24 απο περιστερι και οδηγω ενα κοκκινο czt!καλως σασ βρηκα λοιπον!καταλαβαινς οτι δεν θελεις να κρινεις αλλα γιατι στο coltclub και οχι στο cp?δεν θελω να κρινεις την αλλη ιστοσελιδα αλλα ποια η διαφορα σας?υπαρχει?να μη ξερω τι που θα ειμαι μελος φιλε μου?

Link to comment
Share on other sites

και πάλι δεν καταλαβαινω ... τι θελεις να σου πω???

 

κατι υπερ του ενος η"" κατα του αλλου???

 

οχι φιλε μου η κρίση ειναι δικη σου προσωπικά και ΜΟΝΟ!!!

 

ακολούθησε τις διαδικασιες ενεργοποιησης σου

και τους κανονες του forum μας και ισος σου λυθουν καποιες αποριες!!!

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα η κριση ειναι δικη μου αλλα δεν καταλαβαινω την διαφορα του ενος απ του αλλου!εισαι και γειτονας περιστεριωτης!εχεις το τουτου που αραζει στις εργατικες?λεω να μεινω εδς να προμηθευτω κ τα αυτοκολλητακια να ομορφηνει κ αλλο το αμαξακι μου και να τα λεμε και απο κοντα!α!τωρα που το θυμηθηκα,ακουσα οτι με τα οργανακια και το turbo timer χανω την εγγυηση!αμα ειναι να τα ξηλωσω!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ανυπομονος Περιστεριωτης !!! ωχχχ

 

οχι δεν το αραζω στις εργατικες!!!

 

ελα αυριο στην συναντηση που εχουμε να σου λυθουν ολες οι αποριες να κανεις και καρτ να σε δουμε πως στριβεις κιολας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κανείς νομίζω δεν ορίζει ή περιορίζει πόσα club/forum θα υπάρχουν για το οτιδήποτε. Για να επιλέξεις τι σου ταιριάζει μπορείς να κάνεις εγγραφή και στα δυο και να αποφασίσεις μόνος σου! Πάντως καλωσήρθες στην παρέα μας, σύντομα θα σου δωθεί η δυνατότητα να διαβάσεις τα θέματα μας και να σου λυθούν οι όποιες απορίες! Καλή διαμονή και ανάγνωση!

Link to comment
Share on other sites

αμαν πια αυτη η εγγυηση!θελω να του βαλω τοσα πραγματα κ κολλαω σ αυτη την 7ετη εγγυηση!ο καθενας λεει τα δικα του!το σιγουρο ειναι οτι δεν θελω να την χασω αλλα θελω να φτιαξω και το αμαξακι μου!θα τρελαθω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δες εδω για την συνάντηση

http://www.coltclub.gr/forum/portal.php

 

και εδω

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=4888

 

και θα τα πουμε ολα αναλυτικά και θα παρεις και τα αυτοκόλλητα σου !!!

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλά μόνο οι χρήστες με δικαίωμα ειδικής πρόσβασης μπορούν να διαβάσουν τα μηνύματα σ"" αυτή την Δ.Συζήτηση

 

αυτο εμφανιζει το ενα και το αλλο δεν βγαζει τιποτα παρα μονο την ανακοινωση που λεει για τα νεα μελη!για συναντηση.....τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες! :D Στο ερωτημα που εθεσες πιο πανω, εισαι ο μονος που μπορει να απαντησει!

 

Απλα για να σε βοηθησω.....ειμαστε το πρωτο, το καλυτερο, το μεγαλυτερο, το εγκυρεστατο, το πιο πρωτοποριακο το...το...το...το...το.....!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήλθες και καλή συμμετοχή

 

Για τις εγγυήσεις , όταν με το καλό ενεργοποιηθείς , υπάρχει αντίστοιχη ενότητα η οποία θα λύσει όλες τις απορίες σου..

 

Geo +1.. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...