Jump to content

O regor παραλαμβάνει σε λίγες ημέρες το CZ3 του


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους! Είμαι ο regor, όνομα που βγαίνει από την κλασική ατάκα που έλεγαν οι συμμαθητές μου στο σχολείο πριν αρκετά χρόνια "έλα ρε γκορ!" ΄που βγαίνει από το επίθετό μου Γκορογιάννης, αλλά βαριούνταν να το πουν ολόκληρο. Έτσι με ακολουθεί χρόνια τώρα. Όπως γράφω και στον τίτλο, παραλαμβάνω ένα CZ3 σε λίγες ημέρες και ανυπομονώ σαν πρώτο ραντεβού με γυναίκα αξιώσεων. :D Σας ανακάλυψα από ένα αυτοκόλλητο σε ένα μαύρο κολτ που πάρκαρε παλιότερα τουλάχιστον στα στενά πέριξ της πλατείας Συντάγματος. Δεν σας έχω διαβάσει ακόμα εντελώς, αλλά βλέπω πολλές χρήσιμες πληροφορίες και μια ενδιαφέρουσα παρέα. Θα χαρώ να γνωριστούμε και από κοντά και ανυπομονώ περίπου σας πρώτο ραντεβού (πολλή συγκίνηση πέφτει μαζεμένη, ευτυχώς δεν είμαι σε κρίσιμη ηλικία για έμφραγμα) :lol:

Καλώς σας βρήκα

Φιλικά

regor

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες στην παρέα μας και με το καλό να παραλάβεις το αμάξι σου

 

σε λίγο θα ποστάρει ο stragal κάποια ενδιαφέροντα link που πρέπει να διαβάσεις

για να καταλάβεις πως λειτουργεί το φόρουμ μας ΄-)

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήλθες , να και το λινκ που εννοούσε ο 22νης...

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες ρε γκορ! :lol: Καλοριζικο και το νεο τουτου! ;)

Link to comment
Share on other sites

hello...το cz3 καποιες στιγμες θα σε ταλαιπωρησει λογω καποιων σπαστικων θορυβων στα πλαστικα.αλλα κυριως ΘΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΨΕΙς λογω εμφανισης, χωρων, οικονομιας και κινητηρα ραπτομηχανη ( 108 πραγματικα αλογα)!!!!!!!! ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες regor! καλοταξιδο να ναι το κολτακι σου!!! τι χρωμα το πήρες?

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλους σας για το ζεστό καλωσόρισμα. Έτσι τα πράγματα γίνονται πιο εύκολα για εμένα και φεύγει λίγο το άγχος του πρωτάρη :D Το θέμα είναι πως μάλλον το αμάξι θα το μοιράζομαι με την αδερφή μου που τώρα έδωσε πανελλήνιες και αν περάσει Αθήνα θα το χρειάζεται. Πρώτα όμως θα πρέπει να βγάλει το δίπλωμα οδήγησης και πριν από αυτό να έχει επιτύχει :twisted: :lol: Ευχαριστώ και πάλι όλους σας!

Να ρωτήσω επίσης γιατί μου δείχνει τα περισσότερα θέματα στο φόρουμ σα να μην υπάρχουν δημοσιεύσεις και δεν ανοίγουν;

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια στα ενθουσιώδη νιάτα!!!! Δε φαντάζεσαι πόσο καλά θα περάσεις με το πυραυλάκι σου!!! Καλορίζικο!!!

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πως μάλλον το αμάξι θα το μοιράζομαι με την αδερφή μου

Να ρωτήσω επίσης γιατί μου δείχνει τα περισσότερα θέματα στο φόρουμ σα να μην υπάρχουν δημοσιεύσεις και δεν ανοίγουν;

 

Όσο αφορά το θέμα της αδερφής να ξέρεις ότι δεν είσαι ο μόνος...(Θα στα πει και ο Omega... :lol: )

 

Τώρα για το γιατί δεν μπορείς να δεις κάποια θέματα, είναι επειδή ακόμα δεν έχεις ενεργοποιηθεί..:wink:

 

Λίγη υπομονή και θα είσαι μέσα σε όλα... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα ξεκαθάρισε το τοπίο. Μάλλον κάποιος από τη διοίκηση έκανε τα μαγικά του. :D Το κακό είναι πως προβλέπεται ξενύχτι στον Η/Υ. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...