Jump to content

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ απο SwiftCLub


Recommended Posts

Καλησπερα παιδια.Λεμε αυτην την τεταρτη και ωρα 21:00 να παμε για ενα φιλικο 5χ5 swift vs colt club.

Aν ειστε μεσα βρειτε τουλαχιστον 5 ή και παραπανω ατομα φυσικά και ας κανει καποιος pm με το κινητο του για λεπτομερειες..

c a

Link to comment
Share on other sites

Welcome to the club!!!

 

Υ.Γ Πες μας και λίγα πράγματα για σένα αν θες :wink:

Link to comment
Share on other sites

welcome ..... :wink:

 

 

αν ριξεις μια ματια http://www.coltclub.gr/forum/portal.php θα δεις οτι εχουμε συνάντηση εκείνη την ημερα.... και αν ειναι να κανονιστει κατι θα το κανονίσουμε με την συντονιστική ομαδα του swiftclub ... οπου ειναι και πολλοι φιλοι ..... και πιστεψε με κατι ετοιμαζουμε.... :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Welcome...

 

Aυτην την Τεταρτη έχουμε συναντηση στο Yabanaki... Δεν ερχοσαστε κι εσεις από εκεί, και κανονίζουμε μια άλλη φορά το 5x5. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τονα...Μια που συχνά πυκνά βρισκόμαστε στα γνωστά μέρη , για μαζέψτε κόσμο για την Τετάρτη...Και κανονίζουμε και για 5χ5...

Link to comment
Share on other sites

απο οτι ειδα στο swift club o sTavr0z ειναι απο Θεσσαλονικη και μιλαει για αγώνα με τα παιδια απο εκει.....

 

τα παιδια απο την θεσαλονικη θα τα βρεις κάθε Τετάρτη στις 20:30 στο Cocoon στην Κρήνη.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Σταυρο! :D

Link to comment
Share on other sites

Nαι συγNωμη ,μιλαω για θεσσαλονικη.Aφηστε τον καφε Tην τεταρτη και παμε για μπαλα.εχω να κλωτσησω 3 χρονια;)Gianni pou re;

 

Εγώ θα προτιμήσω τον καφέ... :lol:

 

Στον Omega πάει το "Gianni"? Γιατί σαν κάτι να έχει πάρει το αυτί μου ότι είναι δεινός μπαλλαδόρος! :lol:

Link to comment
Share on other sites

παιδια για να ξερω.Μαζεψαμε 8 ατομα,οποιος θελει ας μου πει να ερθει να παιξουμε.Δεν χρειαζετε να το κανουμε VS στην τελικη.

Πεμπτη κατα τις 10 λεμε για να μην εχετε και συναντηση.Ακουω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...