Jump to content

NEO ΜΕΛΟΣ..ενθαρρύνετε με!


Recommended Posts

Γεια σας παίδες...Ψαχνω για αυτοκινητο και και ψαχνομουνα για διαφορα μικρα τουρμπατα..ειχα δει σχεδον πολλα κ εφερε η συζητηση το czt ...και αρχισα να ψηνομαι αρκετα..γιατι εχουν ακουστει πολλα!Με φιλτρο σκαστρα ριχνει και σε λεον κουπρα με blitz φιλτρο παιρνει +10-+15 αλογα..κλπ εσεις οι κατοχοι τι λετε?Σκαιφτομαι μολισ γυρισω(απο ταξιδι που ειμαι) να το κλείσω.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήλθες,

διάβασε σε παρακαλώ προσεκτικά εδώ : http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=710

και εδώ :

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=3177

 

Και δές αυτό να πάρεις μια ιδέα τι είναι εδώ που ήρθες :

και αυτό : http://www.youtube.com/watch?v=9eaTn8cWmxY

 

Με την ενεργοποίηση του λογαριασμού σου θα βρείς τις πληροφορίες που ζητάς...

Link to comment
Share on other sites

welcome .... :wink:

 

εγω θα σου πω μονο το οσα αλογα και αν εχεις....παντα υπαρχει καποιος ποιο δυνατός απο σενα.....

το θεμα ειναι να σου αρεσει και το χαίρεσε ...τιποτα αλλο....

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και καλο διαβασμα...

θα συμφωνησω με τον mike περι ιππων, και θα σου πω οτι δεν ειναι μονο τα αλογα φιλε μου...

οταν ενεργοποιηθεις με το καλο και διαβασεις τα περι czt θα δεις οτι παιζουν και πολλα αλλα εκτος της ιπποδυναμης

Καταρχην οδηγησε το να δεις πως παει... καιι με το καλο να το παρεις

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλό διάβασμα όταν με το καλό ενεργοποιηθείς...

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλε μου!Το οτι ριχνει σε αρκετα αυτοκινητα με ψιλοπραγματα ναι ισχυει.Απο κει κ περα ειναι κ συ τι ζητας απο το αυτοκινητο. :wink: Παντως εδω μεσα θα σου λυθουν σχεδον ολες οι αποριες.

Link to comment
Share on other sites

""εριξε"" κανεις σε leon cupra με σκαστρα και φιλτρο μονο!!!??? αυτα ειναι ανηκουστα!

 

τελος παντων... καλως μας ηρθες στο club και με το καλο να αγορασεις το οποιοδηποτε μικρο τουρμπακι που θελεις, ειτε το λενε colt ειτε corsa κλπ. με τι ασχολεισαι?

Link to comment
Share on other sites

Εδώ που ήρθες colt θα αγοράσεις σίγουρα...καλορίζικο λοιπόν!!!!

Link to comment
Share on other sites

Welcme To C/C!!

18 έτσι? Άρα εκτός από νέο αυτ/το θα έχεις κ καινούριο δίπλωμα! Πριν να καταλήξεις να αγοράσεις τουρμπάκι( στο οποίο κατάλαβα ότι θα μεγαλώσεις κ τον στάβλο) τι οδηγούσες?

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες! Να ξερεις οτι το Colt ειναι all-around αυτοκινητο! Μπορει να γραφει χαμηλα 58 στο καρτοδρομο μεχρι να κουβαλαει αμετρητους τενεκεδες λαδι απο Καλαματα - Αθηνα (εεε toutouni?)!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και απο εμενα.Εννοειται πως θα παρεις colt γιατι πραγματικα

το αμαξι ειναι ολα τα λεφτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Welcome!!!!!!!!! και από εμένα..Εγώ με τη σειρά μου θα σου ελεγα για colt.Είναι αξιόπιστο (τζαπανία βλεπεις)...Πήγαινε βέβαια για κάποιο test drive.Από εκεί και πέρα κοίτα εσένα τι σε φτιάχνει περισσότερο.....!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...