Jump to content

Νέο Μέλος!


gor

Recommended Posts

Γεια χαρά σε όλους!

 

Λέγομαι Γιώργος και είμαι 27 χρονών, ιατρός στο επάγγελμα. Ετοιμάζομαι να φύγω για Αγροτικό και επειδή έπρεπε οπωσδήποτε να βρω αυτοκίνητο, μετά από ψάξιμο (και προτροπή του ξαδέλφου μου που έχει συνεργείο αυτοκινήτων) κατέληξα στο Colt 1.3 (μοντέλο 1999), το οποίο αγόρασα μεταχειρισμένο. Ακόμη δεν έχει γίνει η μεταβίβαση αλλά, αν και δεν είμαι άτομο που πολυασχολείται με τα αυτοκίνητα, το συγκεκριμμένο μοντέλο μου άρεσε πάντα, τόσο ώστε ήδη να έχω φάει αρκετές ώρες στο net ψάχνοντας για διάφορες κριτικές, φωτογραφίες, αξεσουάρ κλπ... Έτσι βρήκα και το ColtClub.gr και απ""ότι βλέπω εδώ θα βρώ πολλές πληροφορίες για οποιοδήποτε θέμα προκύψει αλλά και μια αρκετά ενεργή και μεγάλη παρέα!

 

ΥΓ. Απ""ότι είδα και από τα video που έχετε ανεβάσει στο Youtube συμφωνούμε και στα μουσικά ακούσματα...

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες συνονοματε! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα παιδιά! Ανυπομονώ να αποκτήσω πρόσβαση και στο υπόλοιπο forum... τώρα με τις απεργίες θα έχω αρκετό χρόνο για διάβασμα... των θεμάτων του forum, γιατί απ΄το άλλο έχω κάψει φλάτζα!

Link to comment
Share on other sites

[marq=right:395604c58c]WELCOME TO THE CLUB!!![/marq:395604c58c]

 

Και σε ότι μπορούμε να σε βοηθήσουμε για το colt προηγούμενης γενιάς......εδώ είμαστε!!!

 

Δές το garage μου για να πάρεις μια ιδέα....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου γιατρέ.

 

Καλές διαδρομές με το νέο σου απόκτημα και όσο για back up, τώρα έχεις

το c/c to cover your back!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήλθες,

διάβασε σε παρακαλώ προσεκτικά εδώ : http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=710

και εδώ :

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=3177

 

Και δές αυτό να πάρεις μια ιδέα τι είναι εδώ που ήρθες :

και αυτό : http://www.youtube.com/watch?v=9eaTn8cWmxY

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Γειά χαρά και πάλι παιδιά, μετά από πάνω από έναν χρόνο απουσίας. Αφού ολοκλήρωσα λοιπόν το αγροτικό μου, ενεπλάκησα προ ολίγου καιρού σε ένα αρκετά σοβαρό τροχαίο (με υπαιτιότητα του άλλου) σε πλαγιομετωπική σύγκρουση, κατά την οποία το άλλο αυτοκίνητο με εμβόλισε με μεγάλη ταχύτητα στο πίσω αριστερό φτερό, με εξέτρεψε από την πορεία μου και με ανάγκασε να καρφωθώ μετωπικά πάνω σε μια κολώνα κτηρίου. Ευτυχώς δεν υπήρξε σοβαρός τραυματισμός και ευτυχώς είχα την τύχη με το μέρος μου που δεν περνούσε κανένας πεζός από το σημείο. Δυστυχώς, το αυτοκίνητο πλεον έχει καταστραφεί, αλλά τη δουλειά του την έκανε - εβγαλε το αγροτικό πάνω στα βουνά και τα λαγκαδια (το είχα κάνει 4x4 μιλάμε) και στο τέλος με έσωσε!

 

Η καμπίνα των επιβατών δεν παραμορφώθηκε καθόλου, παρά τη σφοδρότητα των συγκρούσεων και η ζώνη ασφαλείας με κράτησε από το να αγκαλιάσω το τσιμέντο. Ουδέν κακό αμιγές καλού ωστόσο, αφού βρήκα την ευκαιρία να αναβαθμιστώ... με το Colt 1.3 2005. Το είχα καημό. Άντε, επιτέλους να με αφορά και η πιο ενεργή ενότητα του forum... Το παρουσίασα όπως πρέπει στην αντίστοιχη ενότητα, ελπίζοντας να ενεργοποιηθεί ο λογαριασμός μου και στο καινούργιο (πανέμορφο) forum για να αποκτήσω πρόσβαση και στις υπόλοιπες ενότητες.

Link to comment
Share on other sites

σου ευχομαι και εσυ και το καινουργιο σου αυτοκινητο, να ειστε παντα αγρατζουνιστοι!!!

Link to comment
Share on other sites

Εσυ να εισαι καλα

Με το καλο να ερθει το νεο και ολα θα ειναι διαφορετικα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...