Jump to content

Νέο Μέλος


Recommended Posts

Γειά σας παιδιά.Με λένε Ηλία είμαι 23 χρονών από Κοζάνη.Μπαίνω πολύ καιρό στο club αλλά σήμερα παράγγειλα το Czt και είπα να αρχίσω να γίνομε ενεργό μέλος :) . Το πήρα στο νέο χρώμα το cranberry red και όπως όλοι καταλαβένετε το περιμένω πως και πώς.Πάντος όλο αυτό τον καιρό που μπαίνω διαπίστωσα πως έχετε κάνει τρομερή δουλειά στις πληροφορίες γύρω απο τα Coltakia.Kαλώς σας βρήκα λοιπόν και συνεχίστε την πραγματική πολύτιμη δουλειά που κάνετε για το coltclub. .

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Ηλια! :p

Link to comment
Share on other sites

Καλώς μας ήλθες,

διάβασε σε παρακαλώ προσεκτικά εδώ : http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=710

και εδώ :

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=3177

 

Και δές αυτό να πάρεις μια ιδέα τι είναι εδώ που ήρθες :

και αυτό : http://www.youtube.com/watch?v=9eaTn8cWmxY

Link to comment
Share on other sites

Welcome!

Κοζανη? Να προσεχεις παιδι μου εκει πανω...

Κυκλοφοραει ενας παρανοικος με κοκκινο CZT...

Ειναι φανταρος τωρα αλλα εχε τον νου σου...

φοραει αυτοκολλητα του κλαμπ...

HeWhoJumps τον λενε...

Link to comment
Share on other sites

Να στε καλά παιδιά.Τomar τον ξέρω τον Πάνο τον έχω γνωρίσει από κοντά.Ρίξαμε γέλιο :D

Link to comment
Share on other sites

Welcome To C/C!!

Εύχομαι να σου ρθει το συντομότερο δυνατό κ να είναι καλοτάξιδο! Περιμένουμε foto.

Έχει κανείς άλλως εδώ Τ σε τέτοιο χρώμα?

Να προσεχεις παιδι μου εκει πανω...

Κυκλοφοραει ενας παρανοικος με κοκκινο CZT

Ελα δεν θέλω κακίες κ θα χει λόξιγκα στη σκοπιά!! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Ηλία! Και με το καλό ο ερχομός του cranberry red CZT σου!

 

Αφού ξέρεις και τον Πάνο τότε.... :lol: .....όλα καλά!

 

Και εννοείται αν κατεβαίνεις Σαλόνικα, ενημέρωσε μας! Πίνουμε συχνά Colt//Clubίστικα καφεδάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

welcome και πόσταρε φωτογραφίες να δούμε πως είναι το χρώμα αυτό στο czt.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και απο μενα! :D

 

καλοριζικο και καλοταξιδο το καινουριο σου αποκτημα! :wink:

 

οταν με το καλο το παρεις στα χερια σου, το πλενεις το βγαζεις μια με το κινητο και ποσταρεις εδω να δουμε και μεις. Και μονο που ειναι ""red"" θα ειναι και γρηγορο. να μου το θυμηθεις και μην ακουσεις τον ""οποιοδηποτε"" να σου λεει για ασπρα, μαυρα κλπ κλπ κλπ... :mrgreen:

 

ερωτηση: η πρωτη φωτο απο αριστερα στην υπογραφη μου τι σου θυμηζει? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα!!! :D Αυτά είναι.Πάντος είδες Πάνο? Δεν πήγανε χαμένα τα αυτοκόλητα και το πλαίσιο . . :p Θα ποστάρο και φώτο άλλα όταν είσαι Κοζάνη να βρεθούμε να το δείς απο κοντά.Σήμερα θα πάω να το δώ εγώ γιατί ήρθε στην αντιπροσοπία το αμάξακι μου.Omgggggg :shock:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το έχω πάρει το coltaki και το έχω στρώσει κιόλας.Επειδή μου είπατε πολλά άτομα πως θέλετε να δείτε το czT στο cranberry red(χρώμα) πόσταρα φωτογραφίες στο topic "μια φώτο απο τα colt μας".Οποιος θέλει μπορεί να το δεί εκεί.Ευχαριστώ και τον Geo_x για την βοήθεια του..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...