Jump to content

νεος ψαρακας στο club!!


Recommended Posts

Γεια σας παιδια,λεγομαι Μανος και ειμαι κατοχος ενος λευκου czt.ειμαι απο Κρητη αλλα λογω σπουδων μενω Θεσ/νικη και με τα μαθηματα που χρωσταω μαλλον θα γινω μονιμος κατοικος!!!εμαθα για το club απο ενα φιλο μου που αγορασε κατι πραματακια για το αμαξι του απο εδω και ειπα να ακολουθησω τα βηματα του.ελπιζω να εχετε την ορεξη που εχο και εγω οσον αφορα τα αμαξια και ποιο ειδικα το colt.προχθες τραβηξα μεγαλη πικρα ομωσ γιατι μου το χαρακωσαν με κλειδι απο μπροστα μεχρι πισω και μονο που δεν εβαλα τα κλαματα οταν το ειδα.παλι καλα ομωσ που εχω μικτη ασφαλεια και ο ασφαλιστης μου μου ειπε οτι θα μου καλυψουν πληρως τη ζημια.τι να πω,αυτο ηταν και το καλυτερο δωρο για τα γενεθλια μου που ειναι αυριο στην πρωτη γρουσουζικη ημερομινια του χρονου !!13 ΟΕΟ

Link to comment
Share on other sites

Welcome συντεκνε...

επαγγελματιας φοιτητης? μια χαρα εισαι μην κουνας απο κει!

Οσο για czt, γρατζουνιες, γκαντεμια κτλ,το coltclub εχει βρει την λυση...

λιγο αγιασμο στο ψυγειο,πες και την προσευχη και δεν θα σε πιανει τιποτα!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Μάνο..

 

Μας έλειπε ένα λευκό CZT στην Θεσσαλονίκη! Την επόμενη φορά σε περιμένουμε στην συνάντηση που θα κάνουμε!

 

Γρατσουνιές? Welcome to the Club!

 

Καλά ποσταρίσματα και αν δεν το έχεις κάνει ήδη ρίξε μια ματιά και εδώ... και εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Μανο! :D

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μανο... Μην σε στεναχωρω... μαλλον το ξερεις ηδη! το καλο χρωμα ειναι το κοκκινο και μετα το μαυρο! :lol:

 

καλως ορισες! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες στην παρέα μας Μάνο! smilies-8851.png

 

Καλοτάξιδο το θηριάκι σου. Όσο για τις γρατζουνιές δυστυχώς πολλοί περάσαμε από αυτή τη στεναχώρια. Κρίμα αλλά με καλή περιποίηση θα εξαφανιστούν, υπομονή.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου Μανο... Μην σε στεναχωρω... μαλλον το ξερεις ηδη! το καλο χρωμα ειναι το κοκκινο και μετα το μαυρο! :lol:

 

καλως ορισες! :D

... και το γρήγορο, να συμπληρώσω... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλως τον Μανο!το czt σου πρεπει να το αγορασες απο 1α αλλο μελος του club τον Valanti σωστα?ξερω αρκετα καλα το αμαξι σου και οντως η ζαντα ειναι πολυ τουμπανο!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...