Jump to content

Ειμαι νεο μελος


Recommended Posts

Καλησπερα,

 

με λενε Γιωργο και εχω ενα ταπεινο Punto GT3. Επισης ειμαι φιλος του Στεργιου με το ασπρο colt czt.

 

Ο λογος που γραφτηκα στο φορουμ ειναι γιατι θελω να ενημερωνομαι για μηχανικες βελτιωσεις του czt και οχι μονο. :wink:

 

Αυτα!

 

(Καλη Χρονια σε ολους) :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες!

Ο Στεργιος που λες ειναι απο Αργυρουπολη?Η τελος παντων απο τα νοτια προαστια της Αθηνας?

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλε μου κ χρονια πολλα!Οχι κ ταπεινο το puntaki!Στα νιατα του εραβε πολυ κοσμο.

 

ταπεινο, αλλα ραβει που και που! Εισαι και στο dragster...:wink:

 

 

Καλως ορισες!

Ο Στεργιος που λες ειναι απο Αργυρουπολη?Η τελος παντων απο τα νοτια προαστια της Αθηνας?

 

απο νοτια προαστια.

 

Καλως σας βρηκα! 8)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες και απο μενα!

 

υγ: εμαθες οτι μοιραζουμε σκουτερακια στον κοσμο και ηρθες μηπως κληρωθει κανενα και σε σενα?? :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες Γιωργο!εχουμε γνωριστει στη νταβαρη νομιζω!ειμαι ο φιλος του Στεργιου με το μαυρο Τ.

 

ναι ναι! Πως παει φιλε? Εχεις κανει καμια βελτιωση? γιατι ο Στεργιος δεν ξεκολλαει απο την μαμα κατασταση!

 

 

Καλως ορισες και απο μενα!

 

υγ: εμαθες οτι μοιραζουμε σκουτερακια στον κοσμο και ηρθες μηπως κληρωθει κανενα και σε σενα?? :lol: :lol:

 

οχι. Τι κληρωση? Εμενα θα μου κανετε στανταρ ενα σκουτερ δωρο γιατι εχω τα "κονε" εδω! :lol: :lol:

 

 

 

Τι αλλα? Ποτε περιπου γινεται η ενταξη των νεων μελων με τους υπολοιπους? HeWhoJumps δωσε καμια συστατικη επιστολη για μενα! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Φρόντισε να διαβάσεις σε παρακαλώ προσεκτικά εδώ : http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=710

και εδώ :

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=3981&highlight=

Link to comment
Share on other sites

Τωρα ειναι ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ. Μπορω να διαβασω ολο το φορουμ!

thanks!

 

και να ξερεις οτι ολα εγιναν χωρις να χρησιμοποιησεις το μεσον σου! :lol:

 

εχεις να κανεις πολυ διαβασματακι στα πρωην ""κλειδωμενα"" τοπικ... πιστευω οτι θα βρεις την χαρα σου στα φιλικα ανοιγματα :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...