Jump to content

νεο μελος!!!!!!


Recommended Posts

να κανω μια ερωτηση?κοιταω εχετε 10000,15000,25000βαρια χλμ.εχω 84000χλμ.και το ΕΧΩ 1,5 χρονο το εχω κανει το αμαξι του ΜΑΓΚΕΛΑΝΟΥ ΤΟΥ ΜΑΡΚΟ ΠΟΛΟ :lol: .και δεν εχω προβληματα (εκτος φυσικες φθορες).ασχετο αλλα εδω δεν γραφω??????????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

όταν λές φυσικές φθορές??

Ενδιαφέρον να μας πείς τι σου έχει παρουσιάσει αναλυτικά , δεν νομίζω να χουμε άλλον με τόσα πολλά χλμ...

Link to comment
Share on other sites

εχω δισκο πλατο,αναρτ,χειροφρενο (δεν πιανει τοσο καλα),τα καθισματα δεν κουνιουντε(πισο εμπρος),το cd δεν δουλευει.η μηχανη ειναι πολυ καλη ομως δεν εχει παρουσιασει τιποτα.το κουμπακι με το μαλακο γιατι μου εσπασε και κανει 10e,δυο ντουλαπακια εχω αλλαξει,τα κουμπια στο τιπονι.κλπ.ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ και λιγα τα χλμ γιατι οσοι ειστε στην εγγυ.σας περιμενει ο ΚΡΕΟΠΟΛΗΣ( με τονο αυτο).

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα να σμετασχω και στις συζητησεις των τεχνικων θεματων καθως θελω να αναβαθμησω και γω το κολτακι μου και πιστεβω πως θα ειναι καταλητικη η βοηθεια σας...επισης πιστευω πως θα μπορω να βοηθησω αφου οπως μου ειπατε παραπανω ειμαι απο τους λιγους με τοσα πολλα χιλιομετρα...και οσο για αυτοκινητακια και ειδικα για colt γνωριζω και γω μερικα πραγματα :p :p :P :p :p

 

τωρα χριστουγεννα που κατεβαινω ελλαδα θελω να περασω και απο το club για να γνωριστουμε και να δειτε και εσεις το αυτοκινητο μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Με τον καιρό και με την συμμετοχή σου στο forum και στις συναντήσεις όταν βρίσκεσαι Ελλάδα θα "αναβαθμιστείς" σε Senior Member και θα μπορείς να συμμετέσεις στις τεχνικές ενότητες του forum!

 

Υπομονή και καλή θέληση... :wink:

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εγω 19 το βραδυ ερχομαι ελλαδα....ποτε θα μπορεσουμε να βρεθουμε γιατι δεν ξερω και ποσο θα κατσω...εγω παντος 20-21-22 θα ειμαι σαλονικη και αναρωτιωμουν εαν θα μπορουσα να βρεθω με καποιον,για κανενα καφε η καμια βολτιτσα με το θηριο?και θα ηθελα να εχω καποια επαφη ωστε να βρεθουμε...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...