Jump to content

neo melos alla kalo....!


Recommended Posts

Eutixismenos katoxos colt [miniEVO] czt tou 2008 xeretismata se ola ta kopelia entos kai ektos KRHTHS 5 eroteiseis

1...poies einai oi kaliteres anartiseis+elatiria gia to czt mou ? [thelo koutsouro anarteisseis kai elatiria xamilomatos pou na ginei saura !!!]

2...Exw akousei gia ena set organakia apo tin ralliart [auta pou einai 3 mazi barometro+alla 2]an kserete mpenoun sto czt kai an nai poso kanoun kai pou mporw na ta promitheutw ?

3...gia to montelo colt czt tou 08 poia skastra na parw [pou na min kanei ta problimata pou kanoun sinithos sta toutounia mas...

4...kana kalo kit xenon ? kai an nai poio pou ? poso ?

5...Pws mporw na promitheutw autokolita me to club mas[einai poly orea ! ]

 

Euxaristw olous gia tin anagnosi elpizw na min sas kourasa poly... : )

Kai perimenw apantiseis me agoniaaa ! tsiou !

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες ..... καλη διαμονη καλο και προσεκτικό!!! διαβασμα .....

ριξε μια ματια εδω ομως πρωτα !!!! κανονες colt club

μετα εδω ....

Εγγραφή Νέων Μελών

και με υπομονη θα τα μαθεις ολα......

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!

οι απαντησεις που ψαχνεις υπαρχουν ηδη στο forum στις αντιστοιχες ενοτητες! μην περιμενεις το φαγητο στο πιατο.... ξεκινα το διαβασμα! επισης κανε εναν κοπο και ριξε μια ματια στους κανονες του forum για να προσαρμοστεις πιο γρηγορα!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες σύντεκνε !

Αν εξαιρέσουμε ότι δεν έχεις τηρήσει ούτε ένα κανόνα του φόρουμ, θέλεις και όλη την συσσωρευμένη τεχνογνωσία των 2 ετών λειτουργίας του σε ένα πόστ !!!

Δεν πειράζει όμως :D Είσαι νέος και θα μάθεις.

Διάβασε τους κανόνες λειτουργίας, διάβασε τα thread που σε ενδιαφέρουν και όταν είσαι έτοιμος πόσταρε τις απορίες σου :D :D :D

 

Καλώς μας ήρθες και πάλι !!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους για το καλοσορισμα //προς colt-shef Ειμαι απο ρεθυμνο [αμνατος]. Το αυτοκολιτο το ειδα σε colt το παλιο και σε evo. Εδω στην αθηνα.

 

Μια ερωτιση με το apexi turbo timer χανεις την εγγυηση ? [Ειμαι του 08 και εχω το αμακσι 1 βδομαδα αν βοηθαει αυτο καπου...]

Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που θέλετε να συμπληρώσετε ή να διορθώσετε κάτι σε μια δημοσίευση που κάνατε και δεν έχει απαντήσει κάποιος άλλος μετά απο σας, να κάνετε επεξεργασία το πρώτο σας post και να μη γράφετε καινούριο....

 

Ναί, την χάνεις την εγγύηση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την πληροφορια για το ποστ μου γιαννη. Αλλη μια ερωτηση με οργανακια πληροφορησης [μπαρομετρο/θερμοκρασια κινιτηρα-λαδιου] της ralliart πχ. (Εχω δει στο net ενα που εχει και τα τρια μαζι). χανω την εγγυηση ?

Link to comment
Share on other sites

Λίγο υπομονή και σε λίγο καιρό θα μπορείς να δείς και τα τεχνικά θέματα του forum.

Με την πρώτη συνάντηση που θα γίνει στην Αθήνα, πάνε να γνωριστείς με τα παιδιά, να σου λύσουν τις οποιεσδήποτε απορίες σου και να γίνεις senior member.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...