Jump to content

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ


peg

Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΩ .ΟΔΗΓΩ ΕΝΑ COLT 1500 ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΙΚΟ ΠΕΝΤΑΘΥΡΟ (ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΗΣ ΜΕ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΒΛΕΠΕΤΕ)ΒΡΗΚΑ ΤΟ CLUB ΤΥΧΑΙΑ ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΕΙΣ .ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες!

 

Ρϊξε πρώτα μια ματιά εδώ :Κανόνες Λειτουργίας και καλά ποσταρίσματα!

 

Από πού είσαι αλήθεια?

 

Πρέπει να είσαι το μοναδικό 1500 ατμοσφαιρικό του Club οπότε θα ήμουν πολύ περίεργος να δω πως πάει από επιδόσεις.(Πρέπει να είναι αρκετά γκαζιάρικο αν κρίνω από το CZ3 που έχω!)

Link to comment
Share on other sites

Εισάγεται στην Ελλάδα 1500 ατμοσφαιρα? Γιατί είχα την εντύπωση ότι η αμέσως επόμενη επιλογή από το 1300 ήταν το Τ

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες!

 

Ρίξε μια ματιά εδώ :

 

Εγγραφή νέων μελών

 

Ρίξε και μιά ματιά στο παρακάτω link για να πάρεις μια ιδέα απο το τί είναι φτιαγμένο το COLT//CLUB.GR!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την υποδοχη που ομολογω δεν την περιμενα τοσο φιλικη.να ειστε ολοι καλα.ειμαι απο αθηνα (γλυφαδα-φιλαδελφεια) .Το coltaki το εχω σαν δευτερο αυτοκινητο για την καθημερινη μετακινηση στην ζουγγλα.παει σφαιρα χωνετε παντου και παρκαρει σε οποια τρυπα βρεις (αν ειχε και πιο καλη αναρτηση θα ηταν τελειο.εχει γραψει μεχρι τωρα 30000χλμ με μονο φιλτρα και μπουζι.δεν τριζει τιποτα και ολα μεχρι εδω οκ.καμια γνωμη για λαστιχα αν εχετε τα nct 5 αν και εχουν καλο πελμα ακομα νομιζω πρεπει να αλλαξουν .και παλι ευχαριστω για την υποδοχη και το θερμο καλοσωρισμα σας.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...