Jump to content

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ


HILL

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΕΥΒΟΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ CZT 2007 ΣΧΕΔΟΝ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΟ (BLITZ + TURBOTIMER) ΓΙΑ ΤΟ CLUB ΕΜΑΘΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΟΣ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ...

 

Admin edit : Ξαναγράψε την δημοσίευσή σου με μικρούς Ελληνικούς χαρακτήρες

και διάβασε τους κανόνες λειτουργίας του forum.

 

Έχεις μια κίτρινη κάρτα (1η προειδοποίηση) επειδή έκανες 2ο λογαριασμό.

http://www.coltclub.gr/forum/profile.php?m...wprofile&u=1452

Link to comment
Share on other sites

καλώς τονα...΄

Διάβασε τους κανόνες λειτουργίας μας , δεν γράφουμε με κεφαλαία , είναι σαν να φωνάζουμε..

Με blitz είσαι σχεδόν εργοστασιακός , καλά το λές... :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ειμαι αρκετο καιρο στο club και δεν μου επιτρεπεται πουθενα να γραψω η να διαβασω παρα μονο στα νεα μελη.ξερει κανεις τον λογο;

Link to comment
Share on other sites

Διάβασε την πρώτη σου δημοσίευση.

Μέχρι να κάνεις αυτό που σου λέει ο admin δεν μπορείς να μπείς στην ομάδα members.

Με μόνο μια δημοσίευση, που δεν τηρεί και τους κανόνες, δεν μπαίνεις σε ομάδα χρηστών.

 

L200forum, senior member κάνουμε μόνο όσους πιστεύουμε εμείς, σαν διαχείρηση, οτι αξίζει να γίνουν.

 

Να κάνετε τον κόπο και να διαβαζετε τους κανόνες λειτουργίας.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και παλι ειμαι απο την ευβοια και εχω ενα μαυρο czt με χοανη και turbotimer της blitz,πλεον εχω και μαυρα τζαμια και εχω αφαιρεσει και τα πισω καθησματα.ο δευτερος λογαριασμος (ο λογος που εφαγα κιτρινη καρτα) δημιουργηθηκε σε μια περιοδο που δεν μπορουσα να μπω στο φορουμ (ενω ειχα λογαριοσμο) και προσπαθουσα να βρω τον λογο.ελπιζω να μην εκανα παλι καποιο λαθος και να γινω δεκτος στο club

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...