Jump to content

Hello


cap10

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά, καλώς σας βρήκα. Γιάννης here..

Μπορεί να μην έχω Colt, αλλά προσπαθώ να μαζέψω τα 19000 που απαιτούνται για να αποκτήσω ένα. Ελπίζω σύντομα..

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Γιάννη!

 

Καλομάζευτα κια ευκολομάζευτα να είναι τα ευρωπουλάκια που σε χωρίζουν από το Coltάκι και εδώ είμαστε να τα συζητάμε!

Link to comment
Share on other sites

Λίγο πιο σύντομα απ΄ότι υπολόγιζες μάλλον, αν συνοπολογίσεις τα 1050 έκπτωση που ισχύει πλέον...

 

Καλή αναμονή!

Link to comment
Share on other sites

Welcome to the club!

Πάρτο εσύ με την έκπτωση κ μην φοβάσαι, με τους «ξεσηκώστρες» που θα μπλέξεις εδώ που ήρθες τα ρέστα θα τα δώσεις για βελτιώσεις χαχα! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά.

Μια και δε μπορώ να γράψω ακόμη στο σωστό topic, αφού δεν είμαι senior member ακόμη(λίγο αυστηρό το βρίσκω..), θα ρωτήσω εδώ κάτι που θέλω:

Έχω δει ότι δε διατίθεται ηλιοροφή(μεγάλο άχτι την έχω) σε CZT. Υπάρχει περίπτωση να βάλω μετά ή να το παραγγείλω κάπως με αυτή σαν extra? Γνωρίζεται κάτι που μπορεί να με βοηθήσει? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά.

Μια και δε μπορώ να γράψω ακόμη στο σωστό topic, αφού δεν είμαι senior member ακόμη(λίγο αυστηρό το βρίσκω..), θα ρωτήσω εδώ κάτι που θέλω:

Έχω δει ότι δε διατίθεται ηλιοροφή(μεγάλο άχτι την έχω) σε CZT. Υπάρχει περίπτωση να βάλω μετά ή να το παραγγείλω κάπως με αυτή σαν extra? Γνωρίζεται κάτι που μπορεί να με βοηθήσει? Ευχαριστώ

 

Πράγματι δεν διατίθεται στην Ελλάδα ακόμα.

 

Υπάρχουν καταστήματα που την τοποθετούν μετά, ο καθένας λέει μετά τα δικά του ότι μπάινει νερό, κάνει θόρυβο και διάφορα άλλα.

 

Προσωπικά δεν θα έκανα τέτοια επέμβαση στο αυτοκίνητο.

Link to comment
Share on other sites

Είχα ψάξει λίγο το θέμα της ηλιοροφής , και είχα βρεί με 800 ευρώ , την ηλιοροφή κ την εργασία σε γνωστό μεγάλο κατάστημα , ηλιοροφή γυάλινη , 2 μεγέθη , ηλεκτρικά ανοιγόμενη και με αρκετά χρόνια εγγύηση , την είδα φορεμένη και σε αμάξια . Το θέμα είναι αν θα θές να υποστείς το κόψιμο του ουρανού και ό,τι αυτό συνεπάγεται...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...