Jump to content

Πρώτη συνάντηση μελών του κλαμπ στα Γιάννενα...


Recommended Posts

Σήμερα το μεσημέρι έγινε η πρώτη συνάντηση μελών του κλαμπ στα Γιάννενα.

Βέβαια δεν ήταν και τόσο δύσκολο μια και ο αριθμός μας ήταν μόνο 4 αυτοκίνητα.

Ένα CZ3, ένα CZ5 και 2 CZT , το ένα μάλιστα λευκό...

Έπεσαν τα τηλέφωνα κατά τις 12:00 και 15:30 βρεθήκαμε. Βαρεθήκαμε να μιλάμε για τα αυτοκίνητα μας αλλά και για θέματα του κλαμπ. Συνεχίσαμε με καφέ σε γνωστή καφετέρια εδώ στα Γιάννενα και μετά πήγαμε και μια βόλτα στον περιφερικό της πόλης. Εκεί οδήγησα και το CZT του Ηρακλή για λίγο και ομολογώ ότι έμεινα με ένα χαμόγελο που μου έχει κολλήσει στο πρόσωπο σαν ταπετσαρία από εκείνη την ώρα. Πολύ καλά παιδιά όλοι τους και ο Μάκης, με το λευκό CZΤ και ο Γιώργος, που κέρασε τον καφέ, αλλά και ο Ηρακλής που αλλάξαμε και αυτοκίνητα. Δώσαμε ραντεβού για την επόμενη Κυριακή πάλι. Όποιος άλλος είναι από Γιάννενα ή είναι στα Γιάννενα από τα μέλη του κλαμπ κερνάμε καφέ... (καλά τα CZT κερνάνε και τσαγάκια...)

Άντε και την επόμενη φορά να είμαστε άλλοι τόσοι. Σύντομα θα σηκώσουμε και φωτογραφία από την συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά , και εις ανώτερα και να περνάτε καλά..Και μην ξεχνάτε , μετά μπουγάτσα στο Σεραικό στο δημοτικό πάρκινγκ κοντά , ξέρετε καλύτερα από μένα φαντάζομαι...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι στην αρχή παιδιά! Είναι το ήμιση του παντός!

 

Καλή αρχή λοιπόν και σύντομα 2πλάσιοι και τριπλάσιοι!!!

Link to comment
Share on other sites

μπράβο στους γιαννιώτες ΄-)

άντε και στις άλλες πόλεις με το καλό

λέτε σε λίγο καιρό να διοργανώνουμε και αθλητικά τουρνουά πόλεων...!?

 

το ταβλι ειναι σπορ? τα πυτογυρα ειναι? τα τσιπουρα μπορουμε να τα βαφτισουμε? (ξερω οτι δεν ειναι)

 

ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ toutouni! 8)

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΟΤΕ ΘΕΣ stragal 8)

 

2o offtopic!

 

 

Προς μελη απο Γιαννενα, θα ερθω στην ομορφη πολη σας τον επομενο μηνα και θα χαρω ιδιαιτερα να συναντηθουμε. :D

θα σας ενημερωσω μεσα απο το forum και αν μπορειτε και σεις κανονιζουμε μια συναντηση τοτε!

Link to comment
Share on other sites

HeWhoJumps: Με το καλό να μας έρθεις και όλο και κάτι θα κανονίσουμε.

Παιδιά ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και ελπίζω σύντομα περισσότερος κόσμος να μάθει για το κλαμπ εδώ στα Γιάννενα. Κολτ υπάρχουν πολλά, αλλά εκτός από τον Μάκη με το λευκό CZT κανένας μας δεν έχει αυτοκόλλητο του κλαμπ στο όχημα του οπότε είναι λίγο δύσκολο να μας μάθουν. Κάτι πρέπει να κάνουμε με αυτό το θέμα και ελπίζω στην βοήθεια των moderators σε αυτό.

Εδώ το εθνικό σπορ είναι τα τσίπουρα και ειδικά αυτό καιρό που είναι και φρέσκο-φρέσκο. Δεν είναι όμως για κόντρες γιατί σε βγάζουν off-topic από την πραγματικότητα πριν το πάρεις καλά-κάλα χαμπάρι.

Έλπιζα ότι μέχρι σήμερα θα είχαμε σηκώσει και 1-2 φωτογραφίες αλλά φαίνεται ότι αργούν ακόμα να έρθουν.

Αν και δεν είμαι από τα Γιάννενα αλλά έχω βρεθεί εδώ εξαιτίας της δουλείας μου έχω να πω ότι η Ήπειρος και από τις ομορφότερες γωνίες της Ελλάδας. Έχει φοβερό οδικό δίκτυο που αναδεικνύει τις αρετές του «μικρού» σε μέγεθος CZ αλλά και πανέμορφα μέρη σε απόσταση 30’-45’ από τα Γιάννενα για ημερήσιες βόλτες. Αξίζει για όποιον θέλει να έρθει αλλά ακόμα περισσότερο αξίζει το club να οργανώσει ένα ΠΣΚ. Δύο χρόνια είμαι εδώ και ακόμα ανακαλύπτω καινούρια μέρη που δεν έχω πάει.

Link to comment
Share on other sites

...Εγω θα ηθελα να προσθεσω στα ανωτερα λεγομενα του Νικου (mani-mani)...σχετικα με την συναντηση, οτι εαν υπαρχει καποιος απο την ευρυτερη περιοχη των Ιωαννινων...και ειναι μελος...η..απλος επισκεπτης...στο forum...και θελει - κατα την προσφιλη εκφραση των καιρων - να δηλωσει "Παρων"....θα ειναι...more than welcome...στην επομενη συναντηση...που φαινεται οτι θα γινει την ερχομενη Κυριακη...Ας μας στειλει ενα πμ να το κανονισουμε...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Παιδιά και εγώ Γιάννενα....2 χρόνια τώρα σπουδάζω εδώ. Είμαι και νέος στο club!! Είχα την εντύπωση πως δν υπάρχει κανένας απο το club εδω παρόλλο που βλέπω πολλά κολτ σύνεχεια..κ εγω απο θεσσαλονίκη το έμαθα.. που ειστε ολοι?

Link to comment
Share on other sites

Γιαννενα ερχομαι αρκετα συχνα γιατι εχω μεγαλη παρεα εκει... Οποτε θα συναντηθουμε σιγουρα...

Link to comment
Share on other sites

Πειτε μου ώρα συναντησης για την επομενη φορα με ενα πμ ΟΚ??? Ευχαριστώ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πειτε μου ώρα συναντησης για την επομενη φορα με ενα πμ ΟΚ??? Ευχαριστώ!!!!

 

μη με ξαχασετε!!! σε 40 λεπτα ειμαι γιαννενα.

απο εχνατια παντα!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι πέριμένετε να σας πούμε εμεις απο Αθήνα πότε θα συναντηθείτε? :)

Προτείνετε πότε θέλετε και αν μπορείτε κανονίστε το απο εδώ!!!

 

Ελα να βλέπω συμμετοχές!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι πέριμένετε να σας πούμε εμεις απο Αθήνα πότε θα συναντηθείτε? :)

Προτείνετε πότε θέλετε και αν μπορείτε κανονίστε το απο εδώ!!!

 

μολις μαζευτουμε εδω και οσοι εκαναν την πρωτη συναντηση ολα θα γινουν θα συννενοηθουμε :wink:

Link to comment
Share on other sites

Αν το κανουμε Σαββατοκυριακο και δεν εφημερευω στην Κερκυρα θα ειμαι και εγω.

Link to comment
Share on other sites

Πειτε καποιος μια ημερομηνια ρε παιδια!

Πιστευω πως Σαβ/κο θα βολεψει τους περισσοτερους μαζι και μενα!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ωραία πόσοι είμαστε μέσα για συναντηση το Σάββατο αυτό??? Να κανονίσουμε μια συναντηση???

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...