Jump to content

Χαιρετισμός


hoping

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους. Εδώ και ενάμισι μήνα άλλαξα το εξαιρετικό μου Suzuki Swift 1300 GS (τέρας οικονομίας και αξιοπιστίας) με ένα 1300 Limited Edition 5d. Αλλαξα ήδη το ηχοσύστημά του με το δικό μου και έβαλα μεμβράνες σε όλα τα τζάμια. Ελπίζω το καινούριο μου να αποδειχθεί το ίδιο καλό με το παλιό μου. Τι λέτε οι έμπειροι;

Τι ακριβώς πρέπει να κάνω για να γίνω senior member; Θέλω να διαβάζω τα τεχνικά και τα υπόλοιπα θέματα. Εχω διαβάσει τα links, αλλά δεν κατάλαβα από ποιόν πρέπει να το ζητήσω και πώς.

Καλωσήρθα λοιπόν και ευχαριστώ για την ό,ποια απάντηση. [/font:8355820c67]

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες, ελπίζοντας (Hoping) να είναι τέρας αξιοπιστίας και το cz3 LM.

 

Καλή αρχή στον κόσμο των Colt.

 

ΥΓ: Η αλλαγή ηχοσυστήματος, μάλλον από τις πιο χρήσιμες, αν και με +2 μπάσα και +4 πρίμα το ηχοσύστημα μαμά αποδίδει ανεκτή ποιότητα, όχι ποσότητα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ, παιδιά. KELMAN, ο λόγος που το άλλαξα ήταν ότι είναι ένα απλό radio-cd-mp3, ενώ εγώ έχω θύρα usb και χρησιμοποιώ φλασάκια (γραψε-σβήσε, μεγαλείο!! Ασε που δεν κουβαλάς και δισκάκια), και μερικά ακόμα καλούδια. Σ΄ ευχαριστώ πολύ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

[marq=right:9d022836c5]WELCOME TO THE CLUB!!![/marq:9d022836c5]

 

 

Ρίξε και μιά ματιά στο παρακάτω link για να πάρεις μια ιδέα απο το τί είναι φτιαγμένο το COLTCLUB.GR!!!

 

Τι ακριβώς πρέπει να κάνω για να γίνω senior member;

Υπομονή...........όλα θα γίνουν στην ώρα τους! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες , καλό διάβασμα και καλή συμμετοχή...

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, σε ευχαριστώ κι εσένα. Εχω δει αρκετά βιντεάκια από το link και μου αρέσουνε, αλλά μόνο τα CZT υπάρχουν; Εμείς, που για να βάζουμε τους συνομηλίκους χρειαζόμαστε πεντάθυρο και καθίσματα Isofix είμαστε οι φτωχοί συγγενείς; Οσο για υπομονή, άλλο τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Ίσα ίσα , που έχουμε και αγωνιστικό 5θ.....Μη σου πώ το μόνο πανελλαδικά....

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες Hoping στην παρέα μας. smilies-8851.png

 

Το κολτάκι μου το έχω 7 μήνες αλλά του έχω κάνει 14.500χλμ. Μέχρι στιγμής νομίζω πως είναι η καλύτερη αγορά που έχω κάνει μέχρι στιγμής.

Και το κυριότερο είναι παντώς καιρού... βλέπε κίνηση, εθνική, πίστα... όλα μαζί και συμφέρει :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...