Jump to content

Νέος Χρήστης!


noone85

Recommended Posts

Καλησπέρα! Είμαι νέος χρήστης στο φόρουμ. Γράφτηκα κάποτε τον Αύγουστο αλλά είχα κάποια προβλήματα με το login και σε συνεργασία με moderator το έλυσε..

 

Δεν έχω κάποιο colt αλλά Lancer μοντέλο 2000 και θέλω να χρησιμοποιώ το φόρουμ αυτό σαν οδηγό για την μεγαλύτερη προσοχή στο αυτοκίνητό μου.(Μιας και τα παλιά colt και lancer είναι σχέδον τα ίδια μηχανικά)

 

Μόνο που δεν μπορώ να δω τα τεχνικά θέματα... Μήπως θα μπορούσατε να με βοηθήσετε;

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλή διαμονή ;)

 

Διάβασε τους κανόνες (νομίζω αυτά και τα νέα μέλη βλέπεις προς το παρόν) ακολούθησε τους κανόνες για να μπεις στα members και τα υπόλοιπα θα έρθουν σιγά σιγά ;) .... μετά θα μεγαλώσεις, θα γίνεις senior και θα δεις το φως (φορουμ) το αληθινό :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλός τον κατά μια μέρα (σαν member ενοείται) νεότερό μου!

Τι θές, τεχνικό forum? Απο που κ ως που, εδώ κοντεύω να τους τάξω παστίτσια κ λαχανοντολμάδες για κάθε ΠΣΚ προκειμένου να τους πείσω να μου δώσουν άδεια πρόσβασης κ εσύ θες να πάρεις τα σκύπτρα σε μέρα?

Οχι κύριε, στην ουρά παρακαλώ! :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Καλός τον κατά μια μέρα (σαν member ενοείται) νεότερό μου!

Τι θές, τεχνικό forum? Απο που κ ως που, εδώ κοντεύω να τους τάξω παστίτσια κ λαχανοντολμάδες για κάθε ΠΣΚ προκειμένου να τους πείσω να μου δώσουν άδεια πρόσβασης κ εσύ θες να πάρεις τα σκύπτρα σε μέρα?

Οχι κύριε, στην ουρά παρακαλώ! :twisted:

 

That""s the spirit...

 

Καλωσόρισες και κάθε πράμα στον καιρό του!

 

Έχουμε και εμείς στην οικογένεια μου Lancer μοντέλο 2004...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ όλους σας παιδιά για το καλοσόρισμα!

 

Τι πρέπει να κάνω τελικά για να βλέπω τα τεχνικά;;;

 

Φίλε KostasGreddy σε διαβάζω από το evoclub.

Τι αυτοκίνητα έχεις τώρα; Τα πούλησες τα evo;

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες.

 

Οι παπούδες μας ξέρω περισσότερα από εμάς, οπότε εύχομαι να σε βοηθήσουν σε ότι απορεία είχες.

Link to comment
Share on other sites

[marq=right:3685fb1ddf]WELCOME TO THE CLUB!!![/marq:3685fb1ddf]

 

 

Ρίξε και μιά ματιά στο παρακάτω link για να πάρεις μια ιδέα απο το τί είναι φτιαγμένο το COLTCLUB.GR!!!

 

Τι πρέπει να κάνω τελικά για να βλέπω τα τεχνικά;;;
Υπομονή......
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...