Jump to content

Νέα κάτοχος στην παρέα


Recommended Posts

Καλησπέρα πέρα για πέρα!Είμαι καινούργια στο coltclub, κ το ανακάλυψα στην κυριολεξία στον δρόμο από ένα διπλανό coltaki στο φαναράκι!Αμάν είπα καιρός ήταν μια κ είχα βαρεθεί να βλέπω επιγραφές με PUNTO CLUB(αλήθεια δεν βαρέθηκαν αυτοί να μας βλέπουν από πίσω?)

Για την ώρα έχω ένα αίτημα κ μια ερώτηση,α)Θέλω αυτοκόλλητο COLT CLUB(για να φιγουράρει στο παράθυρο) και, β)ποιος έχει κάνει service σε CZT να μου πει ενδεικτικά πόσο κοστίζει? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Νικολέτα έλα στο "Παράθυρο ομιλίας" στην αρχική σελίδα να τα πουμε εκει γιατί εδώ δεν είναι το κατάλληλο topic..:wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Νικολέτα!

 

Καλά ποσταρίσματα σου εύχομαι και καλή διαμονή!

 

Αν δεν το έχεις κάνει ήδη διάβασε τους Κανόνες Λειτουργίας του Forum..

 

Για συτοκολλητάκι θα πρέπει να επικοινωνήσεις με κάποιον moderator!

 

Για το service θα σε ενημερώσουν οι κάτοχοι CZT...

Link to comment
Share on other sites

niCOLeTa καλώς ήρθες στο κλάμπ.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες..

όταν λές πρώτο σερβις , εννοεις την πρώτη αλλαγή λαδιών των 10.000 χλμ ή το πρώτο σέρβις των 20.000 χλμ????

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθες..

όταν λές πρώτο σερβις , εννοεις την πρώτη αλλαγή λαδιών των 10.000 χλμ ή το πρώτο σέρβις των 20.000 χλμ????

 

εμενα μου εκαναν τα ιδια πραματα.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για τα 20.000 χλμ ρωτάω μήπως το έκανε κανείς να μας πει? Επίσης μέσα στα όρια της εγγυήσεις τη αναβαθμίσεις μπορούν να γίνουν στα czt? :(

Link to comment
Share on other sites

Για τα 20.000 χλμ ρωτάω μήπως το έκανε κανείς να μας πει? Επίσης μέσα στα όρια της εγγυήσεις τη αναβαθμίσεις μπορούν να γίνουν

στα czt? :(

 

στα 20000 αλλαζεις λαδακι, φιλτρακι λαδιου και εισαι ready to go! κοστος -> αναλογα με την αντιπροσωπια κοντα στα 100 ευρω και μαλλον προς τα κατω συμπεριλαμβανομενου τις εργατοωρες κ το φπα.

Link to comment
Share on other sites

Τι? Μόνο για φιλτράκι θα πάω?Τα λάδια ετσι κ αλιώς τα έχω τσαμπέ, δηλ.ούτε φίλτρο αέρος ουτε υγρά κτλ?Καναν έλεγχο κάνουν τουλάχιστον?Υποτίθεται οτι τα τουρμπάκια είναι ποιο ευέσθητα! :?

Link to comment
Share on other sites

Και λάδια , και φίλτρο λαδιού , και φίλτρα καμπίνας και a/c , όλες τις απαραίτητες συσφίξεις . Το φίλτρο αέρος μπορείς απλά να ζητήσεις να στο καθαρίσουν . Έλεγχος όπου ορίζει το βιβλιαράκι συντήρησης του αυτοκινήτου . Μπορείς να το συμβουλευθείς για όοοοοοοοοοοοολες τις εργασίες , παντού κ πάντα ...

Link to comment
Share on other sites

niCOLeTa όμορφη παραλλαγή στο όνομά σου!

 

Πρέπει να την έχεις βρει με το αυτοκίνητό σου, που αν είναι και το Τ θα έχεις πολύ δουλειά.... και τώρα βρήκες και τους συνάρρωστους σου!!!

 

Καλή διαμονή στο θάλαμο του Coltclub και προσοχή στους ψυχασθενείς με τα Τ!!! Είναι όλα φτιαγμένα!!!! :) -εκτός από το δικό μου, ακόμη....-

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...