Jump to content

Καλώς σας βρήκα!!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους!!!

Είμαι ο Θανάσης και είμαι καλά.....όχι αυτό το λένε αλλού :roll: .....μπερδεύτηκα!!!!

Λοιπόν...είμαι ο Θανάσης απο παραλία μεριά και οδηγώ εδώ και 1 χρόνο ένα μαύρο czt με 17αρες ζάντες,ανάρτηση koni χαμηλωμένο φυσικά,φιμέ, εξάτμιση (μόνο τελικό προστοπαρών) και σκάστρα.

Για το club έμαθα απο κάποια στιγμή παλιότερα που είχα δει στον δρόμο ένα colτ με αυτοκόλητα και βρήκα χρόνο τώρα να μπώ να δώ τι συμβαίνει εδω πέρα και πώς τα περνάτε.

Ελπίζω να περάσουμε καλά όλοι και να έχουμε μια πολύ καλή διαδρομή.

Θα ήθελα κάποια στιγμή να μπορώ να βλέπω και να συμμετέχω όσο μπορώ στα τεχνικά θέματα που αφορούν το coltaki μας!!!

Καλώς σας βρήκα λοιπόν!!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες Θανάση στην παρέα μας. Καλοτάξιδο το κοτλάκι σου και από ότι βλέπω το έχεις μια χαρά, μπράβο σου! smilies-8851.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Ελισσάβετ....αλλά πρόσεξε με τα αλάρμ σου γιατί δεν έχουμε και την καλύτερη μπαταρία!!! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Stragal (sorry δεν ξέρω το όνομα σου) κάτι σε βαμπίρ μου κάνει όλο το προφίλ σου.....πρέπει να προσέχω????Δεν ξέρω αν σου κάνει και η ομάδα αίματος βέβαια αλλά κάτσε να έχω το νού μου για καλό και για κακό!!! :roll: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα λές.....είμαστε κάμποσοι εδώ μέσα.....άμα διψάω δεν κοιτάω ομάδες αίματος..Φρέσκο να ναι.... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Για να αποφεύγω τις πολλές μετακινήσεις με το colt :roll: θα αρχίσω να κυκλοφορώ με της εταιρείας καλού κακού για να μην εντοπίζομαι εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

coltlegent! καλώς ήρθες στο κλάμπ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...