Jump to content

knock knock...


Jazzmania

Recommended Posts

Γειά σας και από εμένα...

 

Με κάποιους από εσάς τα είπαμε την Τετάρτη, με κάποιους άλλους τα λέμε εδώ και μήνες! :shock: :lol: :lol:

 

Δυστηχώς δεν έχω colt, αν και θα ήθελα να είχα το cc το οποίο και έχω ερωτευτεί, αλλά έχω το jazz (ξάδελφο του colt!)

 

Για την ακρίβεία είμαι ο Ηλίας, υπεύθυνος του Ελληνικού Honda Jazz Club για Β.Ελλάδα

 

Για όσους δεν με ξέρουν θα με μάθετε από την καλή (πριν το trackday) και από την ανάποδη (στο trackday) αν δεν τηρίσετε τους κανόνες ασφαλείας!! :lol:

 

Είπα να περάσω μια βόλτα μιας και αρκετοί ήρθατε και από εμάς αλλά ο καλός μου φίλος Γιάννης είναι καλός μόνο στο οφθαλμόλουτρο (αααχχχ εκείνο το βράδυ...) και όχι στο login σε άλλα forum :)

 

Digilef γεια σου και από εδώ!

 

Όσο για το κοινό meeting που ακούστηκε από Αθήνα μεταξύ Jazz Club και ενός club φίλων colt, το Ελληνικό Honda Jazz Club αναγνωρίζει μόνο το ColtClub.gr

 

Άντε μεσημεριάτικα! :twisted: :roll: :wink: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλως τον

Για ριξε το λικ σας να σας στειλω ενα φιλαρακι που εχει Jazz και ολο παραπονιεται οτι δεν υπαρχει φορουμ για τα μικρα χοντακια

Παντως ειναι απο τα λιγα <<μικρα>> που σε κερδιζουν απο τα πρωτα μετρα οδηγησης

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον. Το έχω οδηγήσει το Jazz για κανένα 10ήμερο(αντικατάστασης από τον Σ).

Ένα πράγμα μπορώ να πω... ΚΑΙΕΙ ΣΑΝ ΠΑΠΑΚΙ

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον Ηλίαααααααα!!!!!!!

Καλωσήρθες φιλαράκι και θα έρθω κι εγώ καμμιά βόλτα απο το δικό σας club.......στο υποσχέθηκα εξάλλου!!

Όσο για το οφθαλμόλουτρο..........ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ τι μου θύμησες τώρα........!!!!!!!! :lol:

Θα τα πούμε και απο κοντά ;)

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες ηλία

 

το "μικρό" σας είναι ένα καταπληκτικό αυτοκίνητο

το είχα 2 1/2 εβδομάδες ως αυτοκίνητο αντικατάστασης από την αντιπροσωπεία

κι έπαθα πλάκα με την ευχρηστία του, την ποιότητα κατασκευής του, τους χώρους

του και την παιχνιδιάρικη συμπεριφορά του

και φαντάσου είχα ένα ταλαιπωρημένο του 2002..

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα

 

Θα τα πούμε μεσοβδόμαδα στο Ρύσιο, έχετε meeting έμαθα και θα έρθω μετά την δουλειά να σας δω και να πειράξω τον Γιαννάκη και λίγο.. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...