Jump to content

Νέο μέλος και κάποιοι προβληματισμοί


hobby1000

Recommended Posts

Γεια σας. Είμαι κάτοχος ενός colt cz3 1.3 εδώ και δύο χρόνια πια και παρακολουθώ το foroum από τα πρώτα του βήματα. Έως τώρα δεν έκρινα απαραίτητο να εγγραφώ γιατί οι περισσότερες απορίες, διευκρινήσεις ίσως και σχόλια που θα έκανα λίγο πολύ καλύπτονταν από τις απαντήσεις. θεωρώ το foroum σοβαρό και αξιόπιστο με πολλούς συμμετέχοντες να έχουν «μεράκι», αν και παραμένει για μένα πρόβλημα το ύφος και η αισθητική (ο σοβαρότερος λόγος που έως τώρα δεν εγγράφτηκα) κάποιων πραγμάτων που γράφονται ακόμα ως το σημείο του τρόπου που επιλέγει κάποιος να υπογράψει . Δεν είμαι σίγουρος ότι η διαδικασία εγγραφής και εξέλιξης σε ανώτερο μέλος στο foroum κινείται προς την σωστή κατεύθυνση για να γίνει ποιοτικότερο. Αυτά προς το παρόν.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, ενδιαφέροντα αυτά που λες και καλώς ήρθες . Αν θες συγκεκριμενοποίησε λίγο τα περί αισθητικής για να μπορέσουμε να συζητήσουμε πιο άνετα...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλή διαμονή ;)

 

Όπως ο wilmot, θα ήθελα κι εγώ μια "μεγαλύτερη" ανάλυση στα περί ύφους και αισθητικής :roll: ...άλλωστε, εκτός από τους moderators που μας δίνουν τις κατευθύνσεις, τα μέλη είναι αυτά που μπορούν έμπρακτα να βελτιώσουν την εικόνα του forum (εάν αυτό είναι απαραίτητο)....

 

Όσο για τις υπογραφές, είναι ο προσωπικός τόπος έκφρασης του κάθε ένα από εμάς και δεν αποκλείω την πιθανότητα μερικές φορές να είναι "άστοχες"... δεν θεωρώ όμως ότι "χαλάνε" την συνολική εικόνα του forum... :lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε hobby1000

 

Καταρχήν καλως ήρθες ή μάλλον καλως γράφτικες...

 

Πιστεψέ με η νέα μορφή του forum , και ο νεος τροπος εγγραφής/αναβάθμισης μελών, έχουν δώσει αποτελέσματα. Αποτελέσματα προς την καλύτερη, σοβαρότερη και ποιοτικότερη κατεύθυνση.:wink:

 

Αν διαβάζεις από παλιά όπως λες, θα το έχεις διαπιστώσει κι εσύ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους. Το όνομα μου είναι ΔΗΜΗΤΡΗΣ και είμαι κάτοχος ένος CZT(Μάρτιος 2006). Αν και παρακολουθώ εδώ και 1,5 χρόνο το site είναι η πρωτη φορά που γράφω ελπίζοντας να μάθω πολλά - και αν μπορώ - να δώσω... Περιμένω νέα από όλους σας

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήλθατε!

 

Καλή διαμονή και μακάρι να βοηθήσει το Forum σε μια πιο καλή προσέγγιση του αυτοκινήτου! -Που λέει και το flyer-

 

...άλλωστε το ύφος και η αισθητική, θεωρώ ότι βρίσκονται πίσω από τον ενθουσιασμό της σκληρής δουλειάς, της μουτζούρας και των ωρών πάνω και μέσα στο αυτοκίνητο, οπότε και δεν πρέπει να παρεξηγηθεί όταν αποτυπώνεται γραπτά!

 

Πάντα φιλικά

Link to comment
Share on other sites

Φίλε hobby1000,

 

καλώς γράφτηκες.

Θα σου πρότεινα να μην σε απασχολούν κάποια στοιχεία που ανέφερες στην εναρκτήρια τοποθέτηση σου, αλλά να συνεχίσεις την παρακολούθηση του όπως πολύ σωστά ανέφερες αξιόπιστου και σοβαρού φόρουμ.

Αν από την άλλη τα θεωρείς ιδιαίτερα σημαντικά, τότε υπάρχουν και άλλα φόρουμ που ασχολούνται με το Κόλτ, όπου πιθανόν να τα βρείς πιο κοντά στις προτιμήσεις σου.

 

Καλή συμμετοχή :D

Αν δεν έχεις περάσει από αυτή την ενότητα http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=710

θα σε παρακαλούσα να την επισκεφτείς και να την διαβάσεις

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους. Το όνομα μου είναι ΔΗΜΗΤΡΗΣ και είμαι κάτοχος ένος CZT(Μάρτιος 2006). Αν και παρακολουθώ εδώ και 1,5 χρόνο το site είναι η πρωτη φορά που γράφω ελπίζοντας να μάθω πολλά - και αν μπορώ - να δώσω... Περιμένω νέα από όλους σας

 

Καλώς ήρθες και καλή διαμονή ;)

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήλθατε και οι δυό σας , καλό διάβασμα και καλή συμμετοχή...

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθατε και καλη διαμονη.

 

Λογικη η απορια σου με τις υπογραφες. Οφειλεται στο οτι ειμαστε ολοι διαφορετικοι μεταξυ μας. Οι υπογραφες μενουν ως ειναι εαν δεν προσβαλουν τους χρηστες τους forum. Κατα τ""αλλα αν απλα χαλουν την αισθητικη ορισμενων, δεν ειναι λογος να αλλαξουν. ;) Δεν φοραμε ολοι μας τα ιδια ρουχα, δεν ψηφιζουμε το ιδιο κομμα και δεν εχουμε το ιδιο γουστο στα φαγητα. Εχουμε ομως μια κοινη αγαπη (μερικοι μαλιστα πολυ μεγαλη :lol: ) και αυτην μοιραζομαστε εδω.

 

φιλικα,

Παναγιωτης

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...