Jump to content

ΝΕΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙΟΣ


Recommended Posts

Καλημέρα σας. Το όνομα μου είναι Δημήτρης και είμαι κάτοχος ενός κόκκινου COLT CZT εδώ και 2 συναπτά έτη (τον Οκτώβριο για την ακρίβεια έχει γενέθλια)!!!

Σας παρακολουθώ από τον Δεκέμβριο του 2005 (πάντοτε σαν επισκέπτης) όπου το colt club μου το σύστησε ένα παιδί με ένα μαύρο CZT (αν δεν με απατά η μνήμη μου) στον ΣΑΡΑΚΑΚΗ του ΓΕΡΑΚΑ όπου βρεθήκαμε και οι 2 να κάνουμε τα service μας.

Για να είμαι ειλικρινής ο λόγος που έγραψα αυτό το post είναι ότι δεν ήθελα να μπαίνω στο forum χωρίς καν να έχω έστω μία δημοσίευση!!!!! Όπως προείπα έμπαινα πάντα σαν επισκέπτης αλλά από την στιγμή που αλλάξανε τα πράγματα και δεν είχα πρόσβαση σε όλες τις ενότητες που με ενδιαφέρουν είπα να χρησιμοποιήσω τους κωδικούς μου μιας και είχα γραφτεί πριν ένα χρόνο περίπου!!!!!!!

Το αυτοκίνητο αυτή τη στιγμή έχει 71.500 χλμ !!!!! και εξακολουθεί να ξυρίζει παρ ότι είναι εντελώς μαμά, ούτε καν φίλτρο πάνελ έχει!!!!!!! Το μόνο που έχω αλλάξει είναι λάστιχα και πίσω τακάκια, ούτε καν μπροστινά λόγω του ότι από τα 71.500χλμ τα 500 είναι μόνο σε κίνηση!!!!! Όλα τα άλλα σε Εθνικές οδούς και Αττική Οδό!!!!!! Τα υπόλοιπα αναλώσιμα εννοείται αλλάζονται κάθε 10.000χλμ. (αν και σε άλλη ενότητα μάλλον έπρεπε να μπει αυτό!!!!)

Η καταγωγή μου είναι από Νικήτη Χαλκιδικής αλλά εδώ και 9 χρόνια μένω Αθήνα, Βύρωνα για την ακρίβεια.

Τον Kyr80 όχι δεν τον ξέρω προσωπικά αλλά ξέρω το μαγαζί του στη Νικήτη!!

Επίσης έχω πολύ καλές σχέσεις με Φλώρινα (stanvet ακούει;; ;) , έχω ζήσει 8 χρόνια εκεί και έχω μερικούς από τους καλύτερους φίλους μου.

Σόρρυ για το μεγάλο post και ελπίζω κάποια στιγμή να σας δω και από κοντά σε κάποια συγκέντρωση.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας (βρήκα) μίλησα λοιπον όπως είπε και η red_colt!!!! Όντως έχώ κάνει τόσα χλμ, το αυτοκίνητο φανταστείτε έχει οργώσει ολόκληρη την Ελλάδα από Θεσσαλονίκη και κάτω. Μία φορά τον μήνα ανεβαίνω Νικήτη για Σαββατοκύριακο και επίστρέφω. Αύριο το πρωί θα είμαι πάλι εκεί για όλη την εβδομάδα του 15αυγουστου.

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ήρθες στο κλάμπ και καλή διαμονή.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Υ.Γ Πώς και αλλαξές πρώτα τα πίσω τακάκια?

Link to comment
Share on other sites

Απ"" τα πολλα χειροφρενα! :lol: :lol: :lol: Καλως ηρθες Δημητρη! :D

Link to comment
Share on other sites

Επίσης έχω πολύ καλές σχέσεις με Φλώρινα (stanvet ακούει;; ;) , έχω ζήσει 8 χρόνια εκεί και έχω μερικούς από τους καλύτερους φίλους μου.

 

Για πές, για πές...Δεν μπορεί, κάπου θα βγούμε συγγενείς ή γνωστοί!!!

 

ʼλλωστε η Φλώρινα είναι σαν "χωριό"..

 

Στείλε π.μ. αν μπλέκουν προσωπικά δεδομένα! :lol:

 

Τρίτη εσείς θα είστε Χαλκιδική και εγώ στην Φλώρινα με 12 βαθμούς..Αδικίες!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...