Jump to content

νεος


Recommended Posts

καλησπερα παιδια, βρισκομαι εδω και 6 μηνες κατοχος ενος cz3, τριςχαρουμενος με την επιλογη του αμαξιου. για αμαξακι πολης και εκτος ειναι η καλητερη επιλογη κατα εμου. δεν καιει σε νορμαλ οδηγηση, τρελενεται στο ανοιγμα, κρατηματα... αυριο θα παω και ταξιδι οδικως (δεν μπορω να το αποχωριστω).

το site το βρηκα απο ενα φιλο που εμαθε για τη γαζελα που πηρα και ετσι εδω και καιρο διαβαζω θεματα ποσταρα και ενα για το a/c οπως μουγκριζει αλλα τα σοφα μελοι του φορουμ με καθυσηχασαν.

 

αυτα με εμενα θα τα πουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εγώ το Coltάκι το LTD, το έχω μόλις 9 μερούλες... Θα το δείτε πολύ σύντομα σε φωτό με την αεροτομούλα του και τα φιμέ του για να γουστέρνουμε :lol: :lol:

 

Το club το πήρα γραμμή από κάποιους από εσάς που το έχετε αυτοκόλλητο στα αμάξια σας..

 

Θα τα πιούμε.....................................................BYRON..........

.................

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εγώ το Coltάκι το LTD, το έχω μόλις 9 μερούλες... Θα το δείτε πολύ σύντομα σε φωτό με την αεροτομούλα του και τα φιμέ του για να γουστέρνουμε :lol: :lol:

 

Το club το πήρα γραμμή από κάποιους από εσάς που το έχετε αυτοκόλλητο στα αμάξια σας..

 

Θα τα πιούμε.....................................................BYRON..........

.................

 

καλώς ήρθες :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες με το LTD Καλα και ασφαλη χιλιομετρα καλο διαβασμα

(Makis βλεπω δεν χανεις ευκαιρια ε?? :p :p )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...