Jump to content

STAM------NEW KID ONT HE BLOCK


Recommended Posts

καλημερα παιδια, αφου λοιπον το ζήτητσε ο φιλος ειπα να πω και εγω δυο πραγματα για μενα. το ονομα μου ειναι το nick μου οποτε οσοι λαμπρα μυαλα το πιασατε. ειμαι 26 και μενω πατρα. εχω ενα Colt 1.3 με αυτοματο σασμαν (πολυ ρεκλα οδηγηση) και οσοι με πετυχουν στο δρομο θα διαπιστωσουν οτι στο 85% της οδηγησης μου του δινω και καταλαβαινει. ειναι η μελιτζανι αποχρωση. στην αρχη ημουν διστακτικος αλλα τωρα δεν το αλλαζω ουτε με Ferrari. μακαρι να μην υπηρχε η μουρμουρα γονεων και θα ειχα παρει το Τ.

 

αυτα για την ωρα

 

ΚΑΛΩΣ ΗΛΘΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες Σταμ (Σταμάτης υποθέτω) καλή διαμονή και καλά χιλιόμετρα.

 

Ίσως να""ναι καλύτερο το 3άρι που πήρες :lol: ατμοσφαιρικόοοο :lol: όπως μου είπε και ένας φίλος :lol: :lol:

 

Αν δεν παινέψεις το σπίτι σου θα πέσει να σε πλακώσει :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσηρθες λοιπον! :)

Καλο διαβασμα στο club και ελπιζω να σε δουμε στις συναντησεις μας,τοπικες η μη!

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους ενα ακομα μελος απο την Πατρα!

Θα χαρουμε να σε δουμε απο κοντα αλλα το διαλαμε το μαγαζι τωρα για διακοπες οποτε θα τα πουμε απο Σεπτεμβριο...

Πολυ θελω να με κανεις μια βολτα με το αυτοματο...

Χρωμα μελιτζανι? Πρεπει να ειναι το πρωτο που θα δω ενδιαφερον... Δεν σε εχω πετυχει Πατρα. Πως εμαθες για το club?

Για αυτοκολλητακια κτλ μιλα με τον G47 θα σε προμηθευσει αυτος :p !

Καλως ηρθες!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω μηπωσ λεω λαθος το χρωμα γιατι δεν εχω διαβασει πωσ το ονομαζει η εταιρεια αλλα ετσι νομιζω οτι ειναι. εχω μιλισει με τον G47 οπωτε θα τα βαλω συντομα.

Link to comment
Share on other sites

Kαλως ήρθες στην παρέα μας.

Το τεμπελάμαξο ειναι τρίθυρο ή πεντάθυρο?

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην ομορφη παρεα μας μεγαλε!Καλο διαβασμα κ πολλα ασφαλη κ αξεχαστα χιλιομετρα.. :D

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα!!! dim14 το Coltάκι είναι 3θυρο φυσικά.το 5θυρο λυπάμαι που το λέω αλλά δεν μου αρέσει καθόλου..

Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα καλώς ήρθες!!!

Καλως μας βρηκες καλο διαβασμα και καλη παραμονη

 

 

.

Gianman βλεπω αισιως πηγες 688 δημοσιευσεις ε? Κατι πηρε

το αυτι μου οτι σου ετοιμαζει παλι ο makis και σε βλεπω για 666

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...