Jump to content

γεια σας και απο εμενα


Guest

Recommended Posts

Χρυσέ μου ποιός ο λόγος να είσαι γρήγορος; Τα κάμπριο και ειδικά αυτό το κουκλί τα παίρνουμε για να σκάμε μύτη και να μας χαζεύουν οι γύρω! Θα πηγαίνεις στη μέση και αργά για να σε προλαβαίνουν όλα τα φανάρια και να αρχίζουν τα κονέ....Σωστή;;;

Link to comment
Share on other sites

Χρυσέ μου ποιός ο λόγος να είσαι γρήγορος; Τα κάμπριο και ειδικά αυτό το κουκλί τα παίρνουμε για να σκάμε μύτη και να μας χαζεύουν οι γύρω! Θα πηγαίνεις στη μέση και αργά για να σε προλαβαίνουν όλα τα φανάρια και να αρχίζουν τα κονέ....Σωστή;;;

 

 

σωστοτατη !!! :) αλλα καλο ειναι να ειμαστε και λιγο ποιο γρηγοροι ...!

 

δεν ειμαι της φιλοσοφιας "παω αργα γιατι βιαζομαι" :p ειναι πανεμορφο το κολτακι και δεν περνανε οι μερες ρε γμτ για να το εχω στα χερια μου

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εχτες το απογευμα παρελαβα το αμαξακι μου (colt czc T) ειναι απιστευτα ομορφο πολυ καλο εσωτερικο μου εχει κανει παρα πολυ καλη εντυπωση . απο υποδυναμη τωρα μεχρι 3500-4000 στρο. που το παω εχω παθει πλακα ανοιγει απιστευτα καλα και δεν το περιμενα . το μονο που δεν μου αρεσε στον κινητηρα ειναι οτι καταλαβαινω την τουρμπινα να δινει μετα τις 3000 , ετσι πρεπει να ειναι ? γιατι στα περισοτερα ευρωπαικα τουρμπατα που εχω οδηγησει οι τουρμπινες δινουν μετα της 2000 . αλλα κατα τα αλλα ειναι ενα γρηγορο κουκλακι ..

 

το συνηστω ανεπιφιλακτα ...

Link to comment
Share on other sites

καλόταξιδο το κουκλί σου!!!

 

 

όσο για την τουρμπίνα , ανοίγει από τις 2500 στροφές, οπότε μην σου φαίνεται περίεργο :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλοταξιδο και ηρεμα με την τουρμπινα λογω ζεστης

πιστευω ομως οτι ειναι σε λαθος ενoτητα το θεμα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο και καλά ασφαλη χιλλιόμετρα!!!! :wink:

Να του κάνεις ευλαβικό στρώσιμο για να μην έχεις κανένα πρόβλημα!!!

Δεν θα κρατιέσαι βέβαια να το ανοίξεις....αλλά υπομονή!!!

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο φιλε καλοταξιδο ειναι πανεμορφο το czct

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο φίλε μου και καλοτάξιδο.

Κάντου το στρώσιμο που λεν τα παιδιά αλλά μη το παρατραβήξεις και πολύ.Μετά τα 1000 χιλιόμετρα άρχισε να του δίνεις :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο,καλοταξιδο..πραγματικα πολυ καλη επιλογη!Κοιτα να το χαρεις οσο μπορεις περισσοτερο κ παντα συνετα κ το ποδι οχι πολυ βαρυ στο γκαζι :lol: !Η τουρμπινα πραγματι ανοιγει στις 2500rpm κ καπου εκει στις 3200rpm δεχεσαι ενα πολυ γλυκο τραβηγμα..ακομα κ με 5η!Ειναι κορυφη..μπραβο κ παλι μπραβο!Οσον αφορα στο στρωσιμο,κανε ο,τι κρινεις εσυ σωστο!Κατα τη γνωμη μου αποτελει κ ενα παρα πολυ καλο κινητρο να μην το πατας κ πολυ λογω ζεστης!Το δικο μου εχει περιπου 6000χλμ κ μη νομιζεις..κ εγω μεχρι 4000rpm το παω..το πρωι βεβαια...το βραδυ στους 25 βαθμους,αλλαζουν τα πραγματα 8) !Υπομονη ωστοσο κ καλα χιλιομετρα κ παλι..

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο και ασφαλη χιλιομετρα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...