Jump to content

Νέο μέλος


Recommended Posts

Νέος στο club, καλώς σας βρήκα!! Νίκος από Ν.Σμύρνη με άσπρο CZT.Με ποιο καλό παλικάρι είχαμε συναντηθεί πριν καμιά βδομάδα παραλία(κόκκινο CZ3, την έκανε την φασαρία του);

Link to comment
Share on other sites

Καλώς το αετόπουλο, και καλό διάβασμα !!!

Αχ αυτό το άσπρο χρωματάκι !! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τονα..Και σύ άσπρο??? :cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ορισες καλο διαβασμα. Θορυβωδες cz3........κοκκινο....... μηπως ειχαν πεταχτει και τα λινα απο ελαστικα του εξω???/ Ταλιμπαν μου μυριζει :roll:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Νικο! Καλη διαμονη και καλο διαβασμα. :D

 

Τι γινεται τωρα τελευταια? Οποιος κανει register ή δικηγορος θα ειναι ή θα εχει ασπρο Colt! Περιεργο...

Link to comment
Share on other sites

Νέος στο club, καλώς σας βρήκα!! Νίκος από Ν.Σμύρνη με άσπρο CZT.Με ποιο καλό παλικάρι είχαμε συναντηθεί πριν καμιά βδομάδα παραλία(κόκκινο CZ3, την έκανε την φασαρία του);

 

Καλώστονα, άργησες να γραφτείς :twisted: Καλώς όρισες λοιπόν, κοίτα που έτυχε να είμαστε και γείτονες :-) Σε περιμένω στην επόμενη συνάντησή μας.

 

ʼν θές ρίχνε ματιές στο "Βόλτα κανείς" για να βλέπεις για τυχόν καφεδάκια κτλ κτλ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Νέος στο club, καλώς σας βρήκα!! Νίκος από Ν.Σμύρνη με άσπρο CZT.Με ποιο καλό παλικάρι είχαμε συναντηθεί πριν καμιά βδομάδα παραλία(κόκκινο CZ3, την έκανε την φασαρία του);

 

Έξι είμαστε απο Νέα Σύρνη, 7, έχω χάσει το μέτρημα :?: :wink:

 

Welcome, καλό διάβασμα...

 

Πως και δεν σε έχω πετύχει ακόμα, κοντά σε ποιά οδό :?:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα. Θα τα πούμε σε καφέ σίγουρα. Γείτονα Infonaut δεν κυκλοφορώ με το colt στην πόλη.Κοντά στο κλειστό Αρτάκης είμαι. Χασάν είναι το κανονικό;; :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για το καλωσόρισμα. Θα τα πούμε σε καφέ σίγουρα. Γείτονα Infonaut δεν κυκλοφορώ με το colt στην πόλη.Κοντά στο κλειστό Αρτάκης είμαι. Χασάν είναι το κανονικό;; :mrgreen:

 

Δίπλα μένουμε, Νικομηδείας, ούτε μισή γκαζία δεν είμαστε, με τα πόδια πίο γρήγορα φτάνω.... :lol: :lol: :lol:

 

Άντε καφέ, παραλία μέσα στην εβδομάδα, Χασάν ξέρεις εσύ... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Δίπλα μένουμε, Νικομηδείας, ούτε μισή γκαζία δεν είμαστε, με τα πόδια πίο γρήγορα φτάνω.... :lol: :lol: :lol:

 

Καλα το δικο σου ειναι και μπουκωμενο! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Δίπλα μένουμε, Νικομηδείας, ούτε μισή γκαζία δεν είμαστε, με τα πόδια πίο γρήγορα φτάνω.... :lol: :lol: :lol:

 

Καλα το δικο σου ειναι και μπουκωμενο! :lol: :lol: :lol:

 

Σε λίγες μέρες ανεβαίνω Λάρισα, τα είπαμε..., έκανα και το σέρβις των 20, οπότε τραβάει παραπάνω, βγάλε καθίσματα, ντεπόζιτα, προφυλακτήρες, γιατί απο τον κόκκινο καθρεύτη του Τ, θα μπορέσεις να δείς το δικό μου μαύρο Τ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: είμαι και μαμά :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...