Jump to content

Νέο μέλος


Recommended Posts

Βαλάντη λυπάμαι που είμαι ο πρώτος που θα στο σφυρίξω...

Καταρχάς δεν έχασες 120 κιλά από αυτά που λές, μάλλον κοντά στα 75 πρέπει να είσαι... Οχι λίγα βέβαια, αλλά επουδενί 120...

Οι ζάντες σου ισχυρίζεσαι ότι είναι 5 κιλά ελαφρύτερες η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ?

5 κιλά ? Εχεις συμπεριλάβει σε αυτό τον υπολογισμό και το βαρύτερο 17άρι λάστιχο σε σχέση με τα μαμά 16άρια ?

 

Και τέλος, το μαμά CZT έχει ΠΑΡΑ πολύ πλούσια μίγματα ψηλά, κάτι σε 10.3 προς 1... περίπου...

Οπότε από ρυθμιστή βενζίνης δεν μπορεί να πήρες άλογα, εκτός αν έκοψες πίεση για να ανεβάσεις το AFR κοντά στο πιο ιδανικό 13 προς 1... που δεν νομίζω ότι τελικά έκανε ο μηχανικός σου...

Πάντα φιλικά :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και απο μενα.

Πολυ ομορφο το Coltaki και οπως προ ειπε καποιος οι ζαντουλες φερνουν αυτες του st οι οποιες στην κυριολεξια τα σπανε!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα τισ αναρτησεις τισ εφτιαξα σε εναν φιλο μου στα τρικαλα Γρηγοριου λεγεται 1500 τιμη και η ζαντες ειναι τις oxigin 17 νικελ οσον αφορα τοω ρυθμιστει πιεσεως δεν ειπα οτι εχει δοσει αλογα απλα εχω αποκτησει αρκετα χαμηλα. μαγκες θα τα πουμε σε καμια εβδομαδα για τι φευγω για δουλεια στην καλαματα...... και ξεχασα να σας πω ειμαι απο τα τρικαλα....... την επομενη δευτερα σκεφτομε να βαλω μια εξατμηση τι λετε??? θα διαφορα....... :?

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα τισ αναρτησεις τισ εφτιαξα σε εναν φιλο μου στα τρικαλα Γρηγοριου λεγεται 1500€ τιμη και η ζαντες ειναι τις oxigin 17 νικελ οσον αφορα τοω ρυθμιστει πιεσεως δεν ειπα οτι εχει δοσει αλογα απλα εχω αποκτησει αρκετα χαμηλα. μαγκες θα τα πουμε σε καμια εβδομαδα για τι φευγω για δουλεια στην καλαματα...... και ξεχασα να σας πω ειμαι απο τα τρικαλα....... την επομενη δευτερα σκεφτομε να βαλω μια εξατμηση τι λετε??? θα διαφορα....... :?

 

Bαλάντη αυτή πρέπει να φοράς, :wink:

 

http://www.alloywheels.com/product.asp?num...teria=&PT_ID=66

 

Σόρυ, μάλλον αυτή

 

http://performancedirect.potn.co.uk/c1_3098_8086.htm

Link to comment
Share on other sites

Σωστος ρα φιλαρακο αλλα σε νικελ 3 μηνες την περιμενα αστα να παν........ και η τιμη 1350 για οσους δεν ξερεται.........προτεινο να την βαλεται στα kolntakia sas ειναι πολυ ντουμπανο.... :evil:

Link to comment
Share on other sites

Για εξατμίσεις , απλά διάβασε τα αντίστοιχα θέματα στο φόρουμ μας κ θα την βρείς την άκρη..... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες και απο μενα φιλε!οντως τελειο το ασπρο!ευχαριστημενος απ την αναρτηση?ο Γρηγοριου ρυθμησε και την δικη φοραω kw v2 και εκανε τελεια δουλεια αφου πρωτα ειχα ταλαιπωρηθει αρκετα στο να βρω ενα ανθρωπο να μου ρυθμησει την αναρτηση ετσι οπως την ηθελα!εχω την περιεργεια να δω πως στρηβει το αμαξι σου!

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ρε φιλε toli. ακριβως ο Γρηγοριου ειναι ενας απο τους καλητερους μαστορας στα τρικαλα γιατι οπως ξερεις τρεχει σε αγωνες το αμαξι μου στρειβει πολυ καλα σημερα κιολας εκανα διαδρομη μεχρι μετσοβο να δοκιμασω το καινουριο μου λαστιχο και περιτο να σου πω οτι εχει γινει τρενο.........Α και να ξερεις αν θελεις να βρεθουμε σημερα δεν εχω κανενα προβλημα...... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Aναρτήσεις ακούω tolis84...Για να μας πείς δυο λογάκια κ συ για τις αναρτήσεις σου κ τις ρυθμίσεις τους στο αντίστοιχο θέμα...valantis αν σου είναι εύκολο άνοιξε ένα θέμα για τις δικές σου..Έλα να οργανωνόμαστε να χουμε πληροφορία...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...