Jump to content

Καλως με βρηκατε λοιπον και εμενα.....


Recommended Posts

Ηρθα και εγω λοιπον στην παρεα φιλων mitsubishi και χωρις παρεξηγηση,

για εμενα mitsubishi=colt :o .....

Ας ξεκινησω απο τα βασικα....αυτοκολιτακι με λογοτυπο coltclub.gr που θα βρω????? :D :D ......

Το πηρα την παρασκευη 27/04/07 το coltaki μου, μαυρο cz3 supreme... το φιμε τζαμακι,συν τοις αλλοις,ειναι ολα τα λεφτα :D :D .....

Αν και ειχα ηδη μια δυσαρεστη εμπειρια....την δευτερα,ενω εγω παρκαρα, μου την φερανε απο πισω :evil: :cry: ....να μην τα πολυλογω,ξεκουμπωσε ο προφυλακτηρας και οι οποιες γρατζουνιες εφυγαν με μια αλοιφουλα....

Η τυπισσα αρνηθηκε να μου κανει δηλωση,αφου και απο τον ΚΟΚ απαγορευετε η οπισθοπορεια σε μονοδρομο :shock: :shock: ....και ερωτομαι!!!!! πως παρκαρει κανεις??....το παιρνει στους ωμους??? :!: :?: ....τεσπα....τελος καλα ολα καλα....τα παιδια στη θηβων ξηγημενα....δεν πηρανε δεκαρα ....

Αυτα για αρχη....εδω τριγυρω θα ειμαι να ενημερωνομαι για ο,τι νεοτερο.... :wink:

 

 

Εμπρος των coltαδων παλλικαρια!!!!!

:p

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες :lol:

 

Έπρεπε να πεις στην κυρία χαιρετισμούς και να ξαναδιαβάσει τον ΚΟΚ γιατί η οπισθοπορεία απαγορεύται εκτός κι αν κάνεις ελιγμό για να παρκάρεις :!: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ηταν μικρη η ζημια και δεν ηθελα να μπλεξω ....αν και τροχαια και ασφαλιστη καλεσα επι τοπου ομως....σε περιπτωση που ηθελε αλλαγη ο προφυλακτηρας(ξου ξου)....θα το κυνηγουσα....τυχερη που ηταν και συναδελφος....anyway.....ευχομαι να ηταν αυτο μονο!!!!!!.....

Link to comment
Share on other sites

καλως ήλθες!! :D :D Συμφωνώ με την Αννα .Απλα η κυρια εψαχνε να σε πιασει κοτσο!

Link to comment
Share on other sites

Καλως όρισες και καλως μας βρήκες.

Καλά χιλιομετρα με το κολτακι σου και ευχομαι να μην σου ξανατυχουν αλλα απρόοπτα, χαχα

Καλο διαβασμα και καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σε βρήκαμε λοιπόν και καλά χιλιόμετρα.

 

Ελπίζω να μην σου ξανακάτσει τέτοια φάση ;-)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες :lol:

 

Έπρεπε να πεις στην κυρία χαιρετισμούς και να ξαναδιαβάσει τον ΚΟΚ γιατί η οπισθοπορεία απαγορεύται εκτός κι αν κάνεις ελιγμό για να παρκάρεις :!: :wink:

 

Kαλώς μας ήλθες , και εύχομαι αυτή να είναι η μόνη δυσάρεστη εμπειρία σου από ατύχημα ..

 

((Ως πρός τον ΚΟΚ ,

Απαγορεύεται η πρός τα πίσω κίνηση οχημάτων με εξαίρεση τις περιπτώσεις κατά τις οποίες η πρός τα εμπρός κίνηση είναι αδύνατη ή γίνεται ελιγμός στάθεμευσης , και στις περιπτώσεις εκπαίδευσης και εξέτασης υποψηφίων οδηγών . Ο ελιγμός στάθμευσης επιτρέπεται να εκτελείται στην ίδια οδό και σε μήκος όχι μεγαλύτερο του διπλασίου μήκους του οχήματος .

Ισχύουν δε όλοι οι κανόνες για τους ελιγμούς των οχημάτων που προβλέπει ο ΚΟΚ..))

Link to comment
Share on other sites

Η Νέα Σμύρνη μπάινει, δυνατά με το 4 μέλος αν δεν κάνω λάθος.

 

Καλά χιλιόμετρα... :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

μια μικρη ατυχια ετσι για να σπασει η γκαντεμια ηταν!καλα χλμ απο εδω κ στο εξης!!καλως ορισες! :D

Link to comment
Share on other sites

Πω πω πριν καλά καλά το καταλάβεις. Πάντως ακούγεσαι σχετικά ψύχραιμος, εγώ τις πρώτες μέρες τις πέρασα στο μπαλκόνι χωρίς να έχει συμβεί κάτι! Συγχαρητήρια! Σιδερένιο από δω και πέρα, καλοτάξιδο και εσύ καλωσήρθες!!

Link to comment
Share on other sites

Ψυχραιμος μεχρι την στιγμη που μου ειπαν..."οκ,αυτες οι γρατζουνιες φευγουν με την αλοιφη,και ο προφυλακτηρας εχει απλα ξεκουμπωσει δεν εχει σπασει κανενα κλιπσακι".....

Ακομα και τωρα βγαινω 2-3 φορες εξω να δω αν ειναι οκ το τουτουνι, αφου εδω Ν.σμυρνη,για οσους ξερουν,το θεμα παρκινγκ ειναι πολυ περιορισμενο...(βεβαια ειναι καλυτερα απο καλλιθεα...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...