Jump to content

Καλησπέρα σε όλη την παρέα!


Recommended Posts

Χαίρετε παιδιά είμαι ο Πάνος και επειδή έχει παραγγείλει το μικρό ξαδερφάκι μου ενα colt czt, είπα να σας γνωρίσω για να δούμε τι μόντες λαμβάνει το όχημα, και γιατί όχι κάποια στιγμή να έρθω και εγώ μαζί του σε κάποιο meeting σας να τα πούμε και απο κοντά!! :mrgreen:

 

Α, εγώ έχω ibiza cupra 05 Full 1ο στάδιο (μην πέσετε να με φάτε, ετσι? :lol: ) :p

Link to comment
Share on other sites

καλως τον!!!!!καλη παραμονη και δεν τρωμε!!!!!φτανει να μην πεσεις πανω στον πυραυλο οταν πειναει, :lol:

Link to comment
Share on other sites

Cuuuuuuuupraaaaaaaaaa!!!!

Για κάποιο λόγο μ""αρέσει πολύ το όνομα του συγκεκριμένου μοντέλου. Για φανταστείτε την κοπελιά σας αργά το βράδυ να σας ψυθηρίζει... "CuuuPRRaa μωρό μου... Cu..Pra"

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς μας ήλθες , με το καλό κ ο ξάδερφός σου......

Link to comment
Share on other sites

Cuuuuuuuupraaaaaaaaaa!!!!

Για κάποιο λόγο μ""αρέσει πολύ το όνομα του συγκεκριμένου μοντέλου. Για φανταστείτε την κοπελιά σας αργά το βράδυ να σας ψυθηρίζει... "CuuuPRRaa μωρό μου... Cu..Pra"

 

Ναι.... και στο radio-cd να παιζει το Mea Culpa των Enigma!!! Χαχαχαχα!!! :lol: :lol: :lol:

 

Καλως ηρθες Πανο. Πρεπει να ξυριζει το Cupra σου?! :D

Link to comment
Share on other sites

Cuuuuuuuupraaaaaaaaaa!!!!

Για κάποιο λόγο μ""αρέσει πολύ το όνομα του συγκεκριμένου μοντέλου. Για φανταστείτε την κοπελιά σας αργά το βράδυ να σας ψυθηρίζει... "CuuuPRRaa μωρό μου... Cu..Pra"

 

Ναι.... και στο radio-cd να παιζει το Mea Culpa των Enigma!!! Χαχαχαχα!!! :lol: :lol: :lol:

 

Να σου πω την αλήθεια φίλε, ποτέ δεν το σκέφτηκα αυτό το σενάριο για το αμάξι μου.. :lol: :lol: :lol:

Καλως ηρθες Πανο. Πρεπει να ξυριζει το Cupra σου?! :D

Ε, δεν βαριέσαι μωρέ καλά πάει... :wink:

 

Καλώς σας βρήκα παίδες και πάντως και το ξαδερφάκι μου να μην παράγγελνε το όχημα έχω ακούσει καλα λόγια για το κλαμπ σας και μου φαίνεται θα ερχόμουνα μια βόλτα να σας δώ anyway! :wink:

 

Πότε έχετε το επόμενό σας meeting να σας δω και απο κοντά αμα είναι?? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς τα παιδιά.

Το παλιό μου αμάξι ιμπιζάκι ήταν, όχι βέβαια σαν το δικό σου. Μου βγήκε σκυλί όμως, πολύ καλό.

Με το καλό να παραλάβετε και το κολτάκι σας, χαχα

Link to comment
Share on other sites

καλως τον!!!!!καλη παραμονη και δεν τρωμε!!!!!φτανει να μην πεσεις πανω στον πυραυλο οταν πειναει, :lol:
βρε Δαρείε μην μας τον αγριέυεις τον άνθρωπο και μας φύγει :) ! Χαχαχα!
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...