Jump to content

ΚΥΠΡΟΣ COLT CZT


Recommended Posts

ΓΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΙΡΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ COLT CZT. ΕΧΟ ΔΙΑΝΥΣΕΙ ΣΧΕΔΟΝ 25000 ΧΙΛ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ. ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΟ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΚΥΠΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΓΙΑ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΜΑΣ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΟ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ . ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες συνφορουμήτη. Στην αντίστοιχη ενότητα Εμφάνιση θα βρείς αρκετά ενδιαφέροντα άρθρα. Σε περίπτωση που δεν βρείς κάτι, εδώ είμαστε. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον Ομηρο. :D

 

Αν θες διάβασε εδώ κάποια πραγματάκια για το forum.

 

Εμφάνιση ε? Χμμμ λίγα πράγματα παίζουν. :?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες πατρίδα!!!

Ξεκίνα το διάβασμα στο forum στα θέματα που σε αφορούν και σίγουρα θα βοηθηθείς αρκετά ! Διάβασε πρώτα απ όλα τις οδηγίες για τα νέα μέλη!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Ομηρε εκτος απο την εξωτερικη εμφανηση σκοπευεις να φτιαξεις τιποτα στα μηχανικα του μεροι γιατι απ"" οσο ξερω εσεις εκει κατω δεν φτιαχνετε απλα αμξια αλλα σφαχταρια θελω να δω πως θα βγει czT φτιαγμενο απο Κυπριακα χερια και μετα να ποιος ατυχος θα του κολαει στα φαναρια βαλε και μια τσαγερια να μην περιμενου πολυ τα παιδια

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες στο club!

Για czt εμφανησιακα δεν υπαρχουν πολλα πραγματα...

Διαβασε στα σχετικα thread της εμφανισης για τον διαφορετικο προφυλακτηρα και το καπω με το ανοιγμα τυπου evo πανω...και μετα μαλλον κλασικες λυσεις τυπου χαμηλωματος και φιμε τζαμιου.

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα!!!! :lol: :lol: :lol: Οτι πιο γελοιο εχω δει! Ποιος το σκεφτηκε? Χαχαχα!!! Πληροφοριακα ειναι photoshop με προφυλακτηρα απο Evo X

Link to comment
Share on other sites

Ομηρε καλως ηρθες...! Τα Χριστουγεννα ημουν Κυπρο για διακοπες και στην Λευκωσια ετυχε να πετυχω ενα μαυρο Colt CZT με αλλαγμενο μπρος προφυλακτηρα και ενα ευμεγεθη intercooler μπροστα με καταπληκτικες χρυσες ζαντες αναρτησεις τις TEIN οπως ελεγε και φαινοτανε (...τερμα χαμηλωμενο!!!) και ενα θεορατο μπουρι για εξατμιση.Αρα με λιγα λογια εχετε ξεκινησει ηδη τα ...ΜΕΓΑΛΑ ΚΟΛΠΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...