Jump to content

neo melos


Recommended Posts

hi paides onomazome Stathis eimai 15 eton kai basika o aderfos mou exei ena czT kai doulebei sthn adiprosopia tis Mitsubishi sto volo sti Matsika

Link to comment
Share on other sites

Καλώς τον Στάθη. Ο αδελφός σου είναι στο club?

Aν θες διάβασε εδώ κάποια πραγματάκια για το forum.

Ν.Ιωνία ε? Μόνο που ακούω αυτή την περιοχή ζαλίζομαι. Ημουν στην 32ΤΑΞΠΝ φαντάρος. :?

Link to comment
Share on other sites

[marq=right:6a3b93b22e]WELCOME TO THE CLUB!!![/marq:6a3b93b22e]

 

 

Στάθη καλωσόρισες στη μεγάλη παρέα του coltclub.

Πρώτα απ"" όλα και πρίν ξαναγράψεις οτιδήποτε, θα σε παρακαλούσα να διαβάσεις τις Οδηγίες χρήσης και κανόνες λειτουργίας του forum.

Link to comment
Share on other sites

Sorry για τα λατινικα.Oχι Liou ο αδερφος δεν ειναι στο club αλλα οτι θελει να ροτισει το λεει σε εμενα

Link to comment
Share on other sites

Μια μερα που καναμε βολτες με τον αδερφο μου ειδα ενα μαυρο czT με φιμε τζαμια και ειχε ενα αυτοκολητο του club σας και τοτε το βρηκα δεν ηξερα οτι υπηρχε αυτο το club

Link to comment
Share on other sites

Αντε ρε πατριδα απο ποια περιοχη εγω μενω στη Ν.Ιωνια

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφος μου πωταει πως θα μπει στο club και αν θα γινει καμια εκδρομη στο Βολο που ρωτησε και η Ziyi_Zhang

Link to comment
Share on other sites

οξυγονο μενω easy

η εκδρομη θα γινει,ψηφιζουμε το ποτε

οσο για τον αδερφο σου μπορει να μπει οπως μπηκες και εσυ

να κανει ενα αλλο προφιλ αμα θελει

Link to comment
Share on other sites

Καλα οταν βγουν τα αποταλεσματα πειτε να ξερουμε ααααα και να μην το ξεχασω εχει ανοιξει και ενα πεδιο PaintBall αν θελετε οταν ερθετε να παμε μπειτε στο www.paintball-target.gr να δειτε fotos απο το πεδιο και να μαθετε για τιμες και εξοπλισμο για να κανετε κρατηση περτε τηλ εδω 2421058523 και 6940613005

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλο που ξεχασα ποιος εγραψε το ασμα καθαρα ερωτικον το διαβασα και εγω και ο αδερφος μου κκαι σκασαμε απ"" τα γελια,οπιος το εγραψε να μην στατησει πειτε του

Link to comment
Share on other sites

και κατι αλο που ξεχασα ποιος εγραψε το ασμα καθαρα ερωτικον το διαβασα και εγω και ο αδερφος μου κκαι σκασαμε απ"" τα γελια,οπιος το εγραψε να μην στατησει πειτε του

 

Που να δείς & σε λίγο καιρό που θα το ακούσεις!Μόνο η φωνή έμεινε απο το κομάτι...μουσική is ready :wink:

Link to comment
Share on other sites

καλη διαμονη στο club και απο εμενα. Γειτονα με τις καλλιτεχνικες ανησυχιες βλεπω οτι περνας περιοδο μουσικης εμπνευσης ε??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...