Jump to content

I am back


Recommended Posts

Πάει πολύς καιρός:

 

redcolt

Ένταξη: 05 Δεκ 2005

Τελευταία Επίσκεψη: Σαβ Αύγ 05, 2006 12:53 pm

 

...λίγες ομολογώ δημοσιεύσεις και 1 συνάντηση... και 1 διαγραφή λόγω απουσιών :lol:

 

Κάτοχος Colt 1.3 ""99 - κόκκινο (προφανώς) - διπλές εξατμίσεις πίσω & ζαντολάστιχα

 

Παρούσα στο πρώτο track day - Καρτοδρόμιο Αφιδνών (μετά λόγω χρώματος μαλλιών χάθηκα ¨) )

 

Link to comment
Share on other sites

καλά γιατι δμιούργησες νέο account?

 

Γιατί το προηγούμενο "πέθανε"... Δεν με έβαζε μέσα με τίποτα, ούτε αναγνώριζε το e-mail μου (προσπάθεια "ξέχασα τον κωδικό μου" και καλά)...

Link to comment
Share on other sites

ʼ, τώρα μάλλον κατάλαβα ποιός είσαι.

 

Έχεις ένα κόκκινο CZT και τριγυρνάς στο ΣΕΦ, αλήτη κοντράκια.

 

Επίσης έχεις ένα κινέζικο που κρέμεται από τον καθρέφτη ;

Link to comment
Share on other sites

ʼ, τώρα μάλλον κατάλαβα ποιός είσαι.

 

Έχεις ένα κόκκινο CZT και τριγυρνάς στο ΣΕΦ, αλήτη κοντράκια.

 

Επίσης έχεις ένα κινέζικο που κρέμεται από τον καθρέφτη ;

 

Καμία σχέση...

1. Είμαι ποιά.

2. Το Coltaki μου είναι το παλιό (1999) και 1.3

3. Τις κόντρες τις έχω κόψει εδώ και καιρό

 

Έχω κάνει edit σε κάποιο post πιο πάνω και δίνω περισσότερες λεπτομέρειες.

 

Το CZT το ονειρεύομαι... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη συντρόφισα, σε πέρασα για ένα παλικάρι που έχει το ίδιο πρόβλημα με το password.

 

Τέσπα. Και πάλι καλωςόρισες και αν θές φτιάξε ένα λογαριασμό στο ΜΣΝ , μαζευόμαστε τα βράδια και γίνεται χαμός.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη συντρόφισα, σε πέρασα για ένα παλικάρι που έχει το ίδιο πρόβλημα με το password.

 

Τέσπα. Και πάλι καλωςόρισες και αν θές φτιάξε ένα λογαριασμό στο ΜΣΝ , μαζευόμαστε τα βράδια και γίνεται χαμός.

 

MSN έχω. Το πέρασα στο προφίλ μου...Αν και βράδυ δύσκολα... κοιμάμαι νωρίς λόγω ηλικίας :lol:

Link to comment
Share on other sites

ʼννα!!!!!!!

Καλωσόρισες και πάλι πίσω μαζί μας.

Εγώ είμαι η Λίζα καινούργια στο κλαμπ με ένα ολοκαίνουργιο cz3 σε ανθρακί χρώμα.

Ελπίζω να σε βλέπουμε συχνά διότι έχουμε έλλειψη από γυναικίες παρουσίες, χαχα Μας τρώνε λάχανο οι άντρες εδώ, χαχα

Θα έρθεις στην εκδρομή τον Μάη;

 

ʼντε να μεγαλώνει η παρέα.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς την.....και πάλι.......είμαι το πρώην ασημί 1300 άρι που γυρνάγαμε παρέα τότε στο καρτόδρομο....!

 

Welcome back λοιπόν ʼννα ;-)

 

"Πρώην" ασημί 1300άρι???? Γιατί τώρα τι είσαι??? Τι έπαθε το coltaki??? Τι του έκανες βάρβαρε???

 

Λίζα μην ανυσηχείς ήρθαν ενισχύσεις!!! :lol: Για την εκδρομή μάλλον μέσα είμαι... Να διαβάσω πρώτα το σχετικό topic :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...