Jump to content

Καλησπερα .. απο Αγγλια


alxs

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια ειμαι ο Αλεξανδρος και αυτη την στιγμη σας γραφω απο Αγγλια .. Σε λιγες μερες θα ειμαι Αθηνα και μεσα στο Πασχα θα κλεισω και το επομενο αυτοκινητο για την μητερα μου (και για μενα οποτε ειμαι Ελλαδα).. Θα ηθελα να ρωτησω αν θα κανω καλα να τολμησω για ενα CZT. Τα προηγουμενα αυτοκινητα που ειχαμε ηταν RALLYE 8V , RALLYE 16V αλλα δυστιχως το τελευταιο εκανε φτερα ενα βραδυ και τωρα ηρθε η ωρα για καινουργιο ...

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσηρθες στο club!

Το czt ειναι το καλυτερο value for money στην κατηγορια του και πολυ καλη επιλογη.

Δεν εχει αδυναμιες εκτος ισως των αμορτισερ και της """"κλειστης"""" ecu.

Να σε ρωτησω ομως,η μητερα σου εχει αναγκη απο ενα τετοιο αυτοκινητο η θα το οδηγεις και εσυ?

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσηρθες στο club!

Το czt ειναι το καλυτερο value for money στην κατηγορια του και πολυ καλη επιλογη.

Δεν εχει αδυναμιες εκτος ισως των αμορτισερ και της """"κλειστης"""" ecu.

Να σε ρωτησω ομως,η μητερα σου εχει αναγκη απο ενα τετοιο αυτοκινητο η θα το οδηγεις και εσυ?

 

Το οδηγω και εγω φυσικα αλλα ουτε και αυτη θελει αργο αυτοκινητο .. Το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι το θαβουν για την αναρτηση του εδω στη Αγγλια !!!

Link to comment
Share on other sites

Welcome man!Θα σημφωνίσω οτι μπορείς να προχωρήσεις στην αγορά του χωρίς δισταγμούς!

Υ.Γ.Αντε με το καλό να το πάρεις απόφαση & να σε δούμε σε καμία συνάντηση....Κ απο Αγγλία να μας φέρεις & κανα flyer απο Zabiela & Lawler :p

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσηρθες στο club!

Το czt ειναι το καλυτερο value for money στην κατηγορια του και πολυ καλη επιλογη.

Δεν εχει αδυναμιες εκτος ισως των αμορτισερ και της """"κλειστης"""" ecu.

Να σε ρωτησω ομως,η μητερα σου εχει αναγκη απο ενα τετοιο αυτοκινητο η θα το οδηγεις και εσυ?

 

Το οδηγω και εγω φυσικα αλλα ουτε και αυτη θελει αργο αυτοκινητο .. Το μονο που με προβληματιζει ειναι οτι το θαβουν για την αναρτηση του εδω στη Αγγλια !!!

 

Αφου θα το οδηγεις και εσυ τοτε δεν το συζητω!

Πραγματι,ισως ειναι το μονο κομματι του αυτοκινητου που θα χρειαστει να βελτιωσεις,προς το παρον βεβαια δεν εχουμε καποια χαμηλου κοστους επωνυμη λυση!

Διαβασε τα σχετικα θεματα,ενημερωσου,ζυγισε και αποφασισε..

Εμεις εδω ειμαστε για οποιαδηποτε βοηθεια.

Link to comment
Share on other sites

ως πρώην κάτοχος ραλύ 1.6 8ν θα σου πω ότι δεν στρίβει σαν ραλύ...

αλλά...

έχει καλύτερο κινητήρα φρένα και σασί

πάει αέρα (ειδικά στις ανοιχτές καμπές σε σχέση με το ραλύ δεν πιάνεται)

και άμα συνηθίσεις στο νέο τρόπο οδήγησης (σε σχέση με το ραλύ) ακόμα

και στα κλειστά κομμάτια μπορείς να κινηθείς το ίδιο γρήγορα

απλά με το ραλύ θα ήθελες κι άλλο ενώ με το κολτ οκιε φτάσάμε και τώρα τι..?!

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσόρισες φίλε και καλή διαμονή να έχεις.

Και μη ξεχνάς το πιο σημαντικό.

Η πιο σωστή λύση είναι η μιτσουμπίσι :lol:

Link to comment
Share on other sites

παρε ενα czt. μπορεις! υπαρχουν και μεταχειρισμενα σε αριστη κατασταση. πουλαει ενα ο gigi και ειναι καλη ευκαιρια. checkαρε το αντιστοιχο topic.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλε!πιστευω ειναι πολυ καλη επιλογη το czt και αυτο μου το επιβεβαιωνει το δικο μου καθε μερα που περναει και περισοτερο!το μονο που μας τα χαλαει ειναι η αναρτηση οπως διαβασες και πιο πανω.και μιας και αναφερθηκαμε στο θεμα κατι ακουσα οτι κυκλοφορησε αναρτηση ΤEIN για czt στην Αγγλια ξερεις κατι σχετικα μ""αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Thanx για την υπεροχη θερμη υποδοχη .. Αυτη την στιγμη και για ακομα ενα χρονο ειμαι LIVERPOOL.. Τωρα θα κατεβω για Πασχα και να δω τελικα τι καινουργιο αμαξι θα παρουμε .. Πραγματικα το μονο που μου λειπει εδς ειναι η οδηγηση .. Περνανε καθε μερα απιστευτα αυτοκινητα απο διπλα μου και εγω τιποτα ... Το καλυτερο μου ειναι να γυρναω Αθηνα τα ξημερωματα και να οδηγω στην αδεια Αττικη οδο ... Αχ 3 μερες εμειναν....

Link to comment
Share on other sites

Αυτη την στιγμη και για ακομα ενα χρονο ειμαι LIVERPOOL..

 

Τι""είπες τώρα, τι""είπες τώρα........στο Liverpool έζησα τον καλύτερο χρόνο της ζωής μου.......Κάθε ΠΣΚ πάρτυ στα Melville - Cream - Charmers - Edwards - Μπάλα στον Μύθο - Valparaiso τρελή λατινοαμερικάνικη κουζίνα και πολλά καλά μπαράκια που λυπάμαι που λησμονώ το όνομα τους γιατί περνούσα υπέροχα............και ένα Πανεπιστήμιο καταπληκτικό..........

 

Τότε ούτε αμάξια σκεφτόμουν ούτε τουρμπίδια ούτε τίποτα..........

Link to comment
Share on other sites

O μυθος εκλεισε αλλα εχουμε αλλα Ελληνικα στεκια το πανεπιστιμιο παραμενει καταπληκτικο ... Απεναντη μου ειναι ο καθεδρικος φωτισμενος , να εισαι καλα μου εφτιαξες την διαθεση ..

 

Scouse for ever lad !!

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες και από μένα,

Καλή διαμονή στο κλαμπ και θα σε περιμένουμε να έρθεις το Πάσχα Ελλάδα.

Είμαι και εγώ νέα στο κλαμπ και νέα κάτοχος ενός colt cz3 με ηλιοροφή, αν το πάρεις πάρε με ηλιοροφή θα σε ενθουσιάσει απίστευτα, όσο για τις αναρτήσεις που είπες πριν είναι καταπληκτικές και δεν καταλαβαίνεις αν παίρνεις απότομα στροφές, είναι πολύ δυνατό μην το σκέφτεσαι καθόλου... κάντο!!

 

Go hot with Colt!!

Link to comment
Share on other sites

όσο για τις αναρτήσεις που είπες πριν είναι καταπληκτικές και δεν καταλαβαίνεις αν παίρνεις απότομα στροφές,

 

:shock: :shock: :D

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω γω έτσι νόμιζα, χαχα Πάντως από το παλιό μου αυτοκίνητο είναι καλυτερες, είχα ένα ιμπιζάκι του 92 μοντέλο, παλιας τεχνολογίας και όλα πια μου φαίνονται τελεια..... πια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...