Jump to content

Nεο μελος


ecu

Recommended Posts

Για σας είμαι ο Γιώργος Κούτρας κάτοχος ενός evo ix .μένω στην αθηνα και έχω μαγαζι car audio και tuning ecutek μονο για mitsubishi.καλός σας βρήκα και καλή συνεχεια σε αυτό που κάνετε. Λόγο επαγγέλματος θα απαντώ σε τεχνικά θέματα αλλα χωρις εμπορικο σκοπο. Ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας συνονοματε! Σιγουρα οι τεχνικες σου γνωσεις θα ειναι πολυτιμες. Αντε πιεσε μηπως και δουμε κανενα εγκεφαλο/προγραμμα για το πυραυλακι μας! ;)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Γιώργο Κούτρα.

Χαιρόμαστε να φιλοξενούμε ανθρώπους που ενδιαφέρονται και ασχολούνται με τον χώρο του αυτοκινήτου, έστω και επαγγελματικά 8) 8) 8)

Καλώς ήρθες και καλό διάβασμα !!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες Γιώργο. :)

 

 

δεν μας λες προς τα που πέφτει το μαγαζί σου

για να σε μάθουμε καλύτερα ΄-)

 

 

Στη οδό Ταϋγέτου στο Γαλάτσι είναι το μαγαζί του, κοντά στο συγκρότημα της Γκράβα.

Δε ξέρω τι θα πουν οι υπόλοιποι που πιθανόν να τον γνωρίζουν, αλλά στο δικό μου colt η δουλειά που έχει (εγκατάσταση ηχοσυστήματος και συναγερμού) κάνει είναι άψογη και λειτουργεί εδώ και αρκετά χρόνια χωρίς κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

o Koutras ειναι απο τους πιο γρηγορους κατοχους evo 9!!!Γιωργο καλωσορισες!!!

Link to comment
Share on other sites

welcome to the club...ετσι ειναι αυτα αλλοι κυκλοφορουν με μισο czt(cz3),αλλοι με czτ και αλλοι με δυο czt μαζι(evo)... :lol: :p :D 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γειά σου Γιώργαρε.... :lol: :lol:

 

Καλώς τον και άς άργησες!!

 

Είμαι σίγουρος ότι ο Γιώργος θα ψάξει,θα μελετήσει,θα πιέσει και θα βρεί λύση Ecutek και για τα Colt!!

Και τότε όλα θα είναι καλύτερα για όλους μας!!!! :wink: :wink:

 

Το ΕΒΟ του δεν είναι γρήγορο....μόνο 2 αυτοκίνητα μπροστά απο το Subaru μου !!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...