Jump to content

νεο μελος!!!


Recommended Posts

γεια σας παιδια!!με λενε θεμο κ αν κ ειμαι κατοχος ενος astra gtc το οποιο λατρευω εδω κ καιρο με εχει τρελανει το coltaki το czt κ μιας κ θελω λιγο παραπανω γκαζι κ χρειαζομαστε ενα 2ο αυτοκινητο θελω να το ψαξω πολυ σε μεταχειρισμενο...!το ειδα κ απο κοντα σε μια εκθεση κ μπορω να πω πως συνολικα ειναι ενα πολυ ωραιο αυτοκινητο..

 

στα μεταχειρισμενα που το εψαξα οι τιμες κυμαινονται απο 13.500-16.500.τι πρεπει να προσεξω κ τι μου προτεινετε γενικοτερα?ευχαριστω προκαταβολικα!!! :D :D

 

α!!κ τοπος διαμονης αθηνα..!

Link to comment
Share on other sites

καλώς ήρθες θέμο

 

ψάξε και στις δικές μας αγγελίες όλο και κάτι θα βρεις ΄-)

 

μέχρι τώρα δεν έχουν αναφερθεί ιδιαίτερα προβλήματα πέραν

κάποιων τριγμών και της "ιδιαίτερης" γενικά ανάρτησης αλλά

αυτά είναι προβλήματα όλων των κολτ...

 

ένας εξονυχιστικός έλεγχος χρειάζεται όπως θα έκανες σε οποιοδήποτε

μεταχειρισμένο αυτοκίνητο και να έπαιρνες

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες φίλε Θέμο!!!

Λίγο πολύ είναι γνωστά αυτά που πρέπει να κοιτάξεις! Αν είναι τρακαρισμένο , ιστορικό συνεργείου και εγγυήσεις που μπορεί να έχει κάνει και από εκεί και πέρα μπορείς να κοιμάσαι σχετικά ήρεμος για τα υπόλοιπα 5-7 χρόνια ( λόγο εγγύησης)!! Οι υπόλοιποι μικρό έλεγχοι είναι γνωστοί και αυτονόητοι , όπως λέει και ο toutouni!!

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Θέμο.

 

To CZT είναι ένα εξαιρετικά αξιόπιστο αυτοκίνητο, το οποίο σύν τοις άλλοις καλύπτεται και από μια 7χρονη εγγύηση. Οι της ΙΑΣΩΝ ΑΕΒΕ δεν έχουν ξεκαθαρίσει πάντως αν θα καλύπτουν το αυτοκίνητο ΓΙΑ 7 χρόνια ή αν δεσμεύονται να το καλύπτουν ΜΕΣΑ σε 7 χρόνια !!!. Και βέβαια η παρατήρηση αφορά την έλλειψη στοκ ανταλλακτικών του αυτοκινήτου ΚΑΙ την δυσκινησία που επιδεικνύει η εταιρία στο να καλύπτει τους πελάτες της όταν το χρειαστούν.

Από την άλλη είναι πολύ ευχάριστο στο δρόμο, αρκετά σβέλτο και αρκούντως οικονομικό για τον κυβισμό και χαρακτήρα του.

Οτι βρεις έλεγξε το όπως θα έλεγχες ένα οποιοδήποτε μεταχειρισμένο αυτοκίνητο καθώς πραγματικά στα περίπου 2 χρόνια που είναι στην αγορά δεν έχει ακουστεί τίποτα το προβληματικό για το αμάξι.

 

Καλή τύχη στην αναζήτηση σου !!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω κ παλι για τις απαντησεις σας παιδια!το μονο κακο μεχρι τωρα μετα απο ενα προχειρο ψαξιμο που εκανα ειναι οτι δυστυχως ειναι λιγα τα czt προς πωληση...(οπως το παρει κανεις βεβαια γιατι απο την αλλη μπορει να ειναι κ καλο!)..μακαρι να βρεθει κατι καλο...!να ρωτησω κατι τελευταιο.μιας κ δεν εχω καμια εμπειρια με turbo μεχρι τωρα αλλαζει κατι ως προς τη συντηρηση??κ σερβις καθε ποτε?απο καταναλωση πως παει γενικοτερα??με το αστρακι που ειναι 14αρι 1ου σταδιου εχω μια μεση 10.8/100 χλμ μεσα στην πολη, σε χαλαρους ρυθμους γενικοτερα με καποια...ξεσπασματα!

Link to comment
Share on other sites

έτυχε και πέρασα σήμερα από τον παπρα και μου είπαν ότι έχουν ένα

στην έκθεσή τους στην πειραιώς (www.papras.gr) αλλά άμα θες ρίξε

μια ματιά και στο αμάξι του gigi

Link to comment
Share on other sites

μπηκα μολις ρε γμτ αλλα δεν βρηκα κατι..αν ειναι καινουριο μπορει να μην την εχουν ανεβασει ακομα την αγγελια.τσπ ευχαριστω, θα συνεχισω το ψαξιμο..!

Link to comment
Share on other sites

[marq=right:472575199d]WELCOME TO THE CLUB!!![/marq:472575199d]

Θάνο και καλό διάβασμα... :wink:

ευχαριστω πολυ παιδια!!!!δε με λενε Θανο, αλλα Θεμο :wink:

Θα δω κ το αμαξι του παιδιου..!

Link to comment
Share on other sites

[marq=right:8e32e6fca7]WELCOME TO THE CLUB!!![/marq:8e32e6fca7]

Θάνο και καλό διάβασμα... :wink:

ευχαριστω πολυ παιδια!!!!δε με λενε Θανο, αλλα Θεμο :wink:

Θα δω κ το αμαξι του παιδιου..!

Sorry βρε Θέμο μου αλλα ήταν και προχωρημένη η ρημάδα η ώρα... :oops: :D

Link to comment
Share on other sites

ειδα χθες το αυτοκινητο του Gigi κ μπορω με σιγουρια να πω οτι ειναι απο τα πιο προσεγμενα που εχω δει ποτε στη ζωη μου,ειλικρινα εντυπωσιαστηκα!!!!μακαρι να πανε ολα καλα κ να το αγορασω :D :D

 

Γιαννη τι μου ζητας συγγνωμη??χαλαρα δεν εγινε κ τπτ...!!

Link to comment
Share on other sites

ειδα χθες το αυτοκινητο του Gigi κ μπορω με σιγουρια να πω οτι ειναι απο τα πιο προσεγμενα που εχω δει ποτε στη ζωη μου,ειλικρινα εντυπωσιαστηκα!!!!μακαρι να πανε ολα καλα κ να το αγορασω :D :D

 

Γιαννη τι μου ζητας συγγνωμη??χαλαρα δεν εγινε κ τπτ...!!

 

κάποιος θέλει προμήθεια εδώ...!!! :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...