Jump to content

Νέο Μέλος


Manolob

Recommended Posts

γεια σε όλους. χρησιμοποιώ το nick manolob πίσω από το οποίο κρύβεται ο κώστας από την αγ. παρασκευή. με τα λύπης μου σας πληροφορώ ότι δεν είμαι κάτοχος colt (αν και θα το ήθελα πολύ). οδηγώ ενα μικρό citroenaki AX. ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα colt (CzC T) και μετα από αρκετό search στο δίκτυο για πληροφορίες βρήκα το forum. βέβαια πρέπει να πω ότι απογοητεύτηκα αρκετά διότι για το colt που ενδιαφέρομαι διάβασα ένα post πολύ κακό. τέλως πάντων φαντάζομαι ότι θα βρω την ευκαιρία μέσω του forum να μάθω πέντε πράγματα που με ενδιαφέρουν για το mitsu. και πάλι καλως σας βρήκα.

Link to comment
Share on other sites

Καλως ήρθες Κώστα :wink: .

Μην απογοητευεσαι με το post που διάβασες για το CZC. Τέτοιες περιπτώσεις συμβαινουν μια στο τόσο σε όλα τα αυτοκίνητα. Δυστυχώς δεν υπάρχουν πολλοί (ισως κανένας άλλος) που να έχει czc και να μπορεί να μας πει εντυπώσεις.

Καλώς ήρθες και πάλι και καλό διάβασμα. :D

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες καλη διαμονη και καλο διαβασμα Πανω απ" ολα ομως με το καλο η αγορα του colt και ας μην ειναι czc T Ας ειναι και σκετο cz T :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας Manolob! Ρε παιδια οταν εκλεισε τον εναν χρονο το club και μαζευτηκαμε να παμε στα Μεγαρα, ηταν στα διοδια και ενα CZC. Ποιανου ηταν αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες φίλε και σου εύχομαι με το καλό να μπείς στο μαγικό και συναρπαστικό κόσμο της μιτσουμπίσι :D

Καλά πόστ καλή διαμονή :)

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσηρθες!

Το """"κακο"""" αυτο post δεν ειναι σε ουδεμια περιπτωση αντιπροσωπευτικο και δεν πρεπει να σε κανει να σκεφτεσαι την αγορα του czc T λογω αυτου και μονο!

Καλο διαβασμα!

Δεν θα μαθεις μονο 5 πραγματα,πολυ παραπανω,να εισαι σιγουρος!

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες κωστα!καλο διαβασμα!ειμαι σχεδον σιγουρος πως αν αποφασισεις να το παρεις το coltaki που θες θα αλλαξεις γνωμη για εκεινο το post!δυστυχως συμβαινουν και τετοια αλλα οχι παντα!

Link to comment
Share on other sites

καλως τον manolob και μην μασας δεν ειναι ολα τα Mitsu προβληματικα ισως ειναι η εξαιρεση αυτο που διαβασες!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...