Jump to content

Γεια χαρά�


Braker

Recommended Posts

Γεια σας, ειμαι ο Χάρης από Αθήνα, δεν έχω colt απλά γράφτηκα στο φορουμ σας για να ρωτήσω σχετικά με το αν ξέρετε να υπαρχει κάποιο e-shop στην Ελλάδα ή στο Εξωτερικό που να έχει βελτιωτικά προϊοντα για το αυτοκίνητο σας.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Φιλε braker κατ αρχην καλως ορισες!

Οσο για την ερωτηση σου,σιγα σιγα αρχιζουμε και

βλεπουμε φως,αν θα ψαξεις λιγο θα τα βρεις.

Καλη αναγνωση λοιπον. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ για το καλωσόρισμα

 

Εγώ έχω ένα Hyundai Coupe. Για τα Hyundai coupe υπάρχουν 2 σελίδες (www.seoulfulracing.com & www.kspec.com )οι οποίες έχουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ όσο αναφορά βελτιώσεις για το συγκεκριμένο αυτοκίνητο και είναι στην Κορέα.

 

Έχω έναν γνωστό ο οποίος λοιπόν ψάχνει να βρει μια αντίστοιχη σελίδα η οποία να έχει βελτιωτικά είδη για το colt 2002 μοντέλο που έχει.

 

Δυστυχώς δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου να διαβάσω όλες τις ενότητες του forum σας για να βρω αυτό που ζητάω.

 

Θα το εκτιμούσα λοιπόν αν υπάρχει κάποια ή και κάποιες αντίστοιχες σελίδες σχετικά με βελτιωτικά είδη για colt να μου την υποδεικνύατε. Ευχαριστώ. :D

Link to comment
Share on other sites

Έχω έναν γνωστό ο οποίος λοιπόν ψάχνει να βρει μια αντίστοιχη σελίδα η οποία να έχει βελτιωτικά είδη για το colt 2002 μοντέλο που έχει.

Να κάνω μια χαζή ερώτηση;;;

Γιατί δεν γράφτηκε ο φίλος σου που είναι και ιδιοκτήτης colt;

ʼν έχει το colt προηγούμενης γενιάς, πήγαινε στην αντίστοιχη ενότητα ( http://www.coltclub.gr/forum/viewforum.php?f=4 ) και μπορείς να ρωτήσεις, να βρείς και να πάρεις ότι πληροφορία θέλεις!!!

 

Καλωσόρισες και πές στον φίλο σου να γραφτεί!!!

 

ΥΓ. Σαν ιδιοκτήτης colt προηγούμενης γενιάς κι εγώ, μπορώ να του ανοίξω τα μάτια σε πολλά θέματα για το αυτοκίνητο!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν γράφτηκε γιατί πολύ απλά δεν έχει ιδέα από H/Υ και internet. Και google it έκανα και από όλα αλλά μάταια.. anyway παιδιά ευχαριστώ για την βοήθεια. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...