Jump to content

νέο μέλος


Recommended Posts

Χρόνια πολλά σε όλους και ευτυχισμένο το 2007!

 

Έχω εδώ και 2 μήνες ένα colt czt κόκκινο με 3000 km, και πρέπει να πώ πως συμφωνώ μαζί σας για τα παράπονα όσον αφορά το σκάφος του αυτοκινήτου - πάρα πολλά τριξίματα και μικροπροβλήματα.

 

Το site το βρήκα από μηχανή αναζήτησης, ψάχνοντας πράγματα για colt. Έχω διαβάσει πολλές συζητήσεις με προσοχή, μπράβο σε όλους! Εύχομαι το 2007 το coltclub να γίνει καλύτερο και με πολλά περισσότερα μέλη.

 

Είμαι ηλεκτρονικός μηχανικός τεχνολογικής εκπαίδευσης από Θεσσαλονίκη, και εδώ και μερικά χρόνια ασχολούμε από "hobby" με τη βελτίωση του αυτοκινήτου ( είχα ένα starlet άσπρο με πολλά χρήματα πάνω του).

 

Και πάλι χρόνια πολλά σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες! Σε περιμενουμε την Κυριακη στην εκδρομη στο Αιγινιο.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη καλώς ήρθες. :wink:

Πριν περικές μέρες συναντήθηκα με μερικά παιδιά από την Β.Ελλάδα και περάσαμε τζάμι.Θα διαπιστώσεις κι εσύ ότι είναι όλοι γαμώ τα παιδιά μόλις τους γνωρίσεις σε κάποια συνάντηση. Γενικά στις συναντήσεις μας περνάμε καλά, οπότε σε περιμένουμε. :D :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες Γιάννη.

Θα ήθελα να σου ζητήσω πρίν απ"" όλα να διαβάσεις πρώτα εδώ:

Οδηγίες χρήσης και κανόνες λειτουργίας

 

Την Κυριακή θα σε περιμένουμε στην συνάντηση.

Για περισσότερες πληροφορίες, κοίτα στην ενότητα Συναντήσεις μελών στην Βόρεια Ελλάδα!

 

Υ.Γ Χρόνια πολλά για την ονομαστική σου εορτή (έστω και καθυστερημένα!)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, Χρόνια Πολλά και σε σένα Γιάννη και σε όλους τους Γιάννηδες του club!

 

Τις οδηγίες και τους κανόνες τους διάβασα, μη διστάσετε όμως να μου κάνετε οποιαδήποτε παρατήρηση για ότι κάνω λάθος, χωρίς βέβαια καμία παρεξήγηση.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...