Jump to content

new member


stavros

Recommended Posts

Καλως ορισες stavros καλη διαμονη και καλο διαβασμα. Οσο ψαχνεις εδω θα βρισκεις απαντησεις στα ερωτηματα σου. Υπαρχει σχετικη ενοτητα για το ερωτημα σου

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσηρθες,και καλο διαβασμα!

Colt δεν ειναι παντα η λυση να δωσεις το αυτοκινητο σου για να παρεις αλλο,πολυ απλη σκεψη αυτη,ενω πρεπει να εξετασεις πολλους παραγοντες.

Link to comment
Share on other sites

koita nadeis afou exo alaksei 5 autokinita kai sto saxo pou eixa eixa xalasei ta lefta tou kosmou se zantes kai aseksouar tha eixa parei alla 2 autokinita tora an o alos den exei tin eikonomiki dinatotita na to kanei as min balei oute zantes giati pio grigora den paei

Link to comment
Share on other sites

Σταύρο καλως ήρθες.

Colt,

σε εμάς που έχουμε CZT και έχουμε αλλάξει ζάντες τι θα έλεγες...? Να κρατήσουμε τα χρηματα μας και να πάρουμε EVO?:?

Πολύ απλουστευμένη η λογική σου και σκέψου ότι τα κριτήρια του παιδιού μπορεί να είναι άλλα από τα δικά σου. Το ότι δεν θα είναι πιο γρήγορος με την 17άρα είναι σωστό. Όμως θα είναι πιο όμορφο το αμάξι του και αυτό ίσως είναι πιο σημαντικό γι"" αυτόν. Πάντα φιλικά :D .

Off topic και επιστρεφω ξαναλέγοντας Stavros welcome. :wink:

Link to comment
Share on other sites

afou to les kai mono sou ti na sou po ego otan kai emena i epilogi einai na paro to evo kai pisteuo na to paro mexri to pasxa kai gia auto den ftiaxno to czt tora o kathenas exei poles epiloges kai apofasizi monos tou !!!!!filika colt

Link to comment
Share on other sites

koita nadeis afou exo alaksei 5 autokinita kai sto saxo pou eixa eixa xalasei ta lefta tou kosmou se zantes kai aseksouar tha eixa parei alla 2 autokinita tora an o alos den exei tin eikonomiki dinatotita na to kanei as min balei oute zantes giati pio grigora den paei

Η λογικη σου ειναι ισοπεδωτικη και με αυτην οποιοδηποτε αμαξι μαμα δεν πρεπει να αλλαξει ζαντες αλλα να πουληθει και να παει ο ιδιοκτητης στο πιο μεγαλο..

Δε παει ετσι,για χιλιους δυο λογους αλλα ο πιο απλος θα ειναι να μην εχει την οικονομικη δυνατοτητα να αγορασει εκεινη τη στιγμη αλλα να μαζεψει καποιο ποσο το οποιο θα ειναι σαφως πιο μικρο απο το να αλλαξει ολο το αυτοκινητο..

Α,γραφουμε με μικρους ελληνικους χαρ/ρες,διαβασε τους κανονες λειτουργειας του forum!

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβεις τι εννοώ, θα συνεχίσω τις υποθέσεις μου. Αν πάρω το EVO, τι θα μου πεις μετά? Μην το πειράξεις καθόλου, κράτα τα χρήματα σου και πάρε ένα Ferrari?... Δεν οδηγεί πουθενά αυτή η λογική, και όσο και αν μαζέυω χρήματα EVO δεν μπορώ να πάρω αλλά ούτε και να το συντηρήσω. Τέλος πάντων ο καθένας έχει τα κριτήριά του και ενεργεί. :wink:

Ενα καλωσόρισμα κάναμε στο Σταύρο και το παρατραβήξαμε νομίζω. :)

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβεις τι εννοώ, θα συνεχίσω τις υποθέσεις μου. Αν πάρω το EVO, τι θα μου πεις μετά? Μην το πειράξεις καθόλου, κράτα τα χρήματα σου και πάρε ένα Ferrari?... Δεν οδηγεί πουθενά αυτή η λογική, και όσο και αν μαζέυω χρήματα EVO δεν μπορώ να πάρω αλλά ούτε και να το συντηρήσω. Τέλος πάντων ο καθένας έχει τα κριτήριά του και ενεργεί. :wink:

Ενα καλωσόρισμα κάναμε στο Σταύρο και το παρατραβήξαμε νομίζω. :)

Ναι βρε Liou και οταν παρεις τη ferrari μπορεις τελικα να αλλαξεις ζαντες γιατι δεν παει πιο πανω! :lol: :lol: :lol:

Τελος τα off topic και απο μενα!

Ζαντα παντως Σταυρο να επιμεινεις σε 16αρα οσο και να μην βρισκεις (ειδικα 4μπουλονη ισως ειναι ακομα πιο δυσκολο),17αρα μαλλον θα κοψει πολυ στο cz3!

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβεις τι εννοώ, θα συνεχίσω τις υποθέσεις μου. Αν πάρω το EVO, τι θα μου πεις μετά? Μην το πειράξεις καθόλου, κράτα τα χρήματα σου και πάρε ένα Ferrari?... Δεν οδηγεί πουθενά αυτή η λογική, και όσο και αν μαζέυω χρήματα EVO δεν μπορώ να πάρω αλλά ούτε και να το συντηρήσω. Τέλος πάντων ο καθένας έχει τα κριτήριά του και ενεργεί. :wink:

Ενα καλωσόρισμα κάναμε στο Σταύρο και το παρατραβήξαμε νομίζω. :)

Ναι βρε Liou και οταν παρεις τη ferrari μπορεις τελικα να αλλαξεις ζαντες γιατι δεν παει πιο πανω! :lol: :lol: :lol:

Τελος τα off topic και απο μενα!

Ζαντα παντως Σταυρο να επιμεινεις σε 16αρα οσο και να μην βρισκεις (ειδικα 4μπουλονη ισως ειναι ακομα πιο δυσκολο),17αρα μαλλον θα κοψει πολυ στο cz3!

 

Μετά πάμε για Veyron!!!!! :shock: όπου λέω να του άλλάξω φίλτρο να κερδίσω μισό άλογο. :lol: :lol: :lol: .

 

Σοβαρά τώρα ,και η 16άρα θα κόψει αρκετά. Παράδειγμα ο bettis που έβαλε τις 16άρες μου και είπε ότι έκοψε πολύ το CZ3 του.

Link to comment
Share on other sites

@ ολους... Για συγκεντρωθείτε, για συγκεντρωθείτε λιγάκι με τα offtopic.

 

@ colt... Σε παρακαλώ πριν ξαναποστάρεις να διαβάσεις τους όρους λειτουργίας του φόρουμ, και να ποστάρεις ΜΟΝΟ με ελληνικούς χαρακτήρες

 

@ stavros... Καλώς ήρθες Σταύρο. Πριν την ενεργό συμμετοχή σου στο φόρουμ, σε παρακαλώ να διαβάσεις εδώ

 

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=710

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...