Jump to content

ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ


petros

Recommended Posts

Καλώς ήρθες Πέτρο.

Μόλις βρείς χρόνο και πριν ποστάρεις, πέρασε από εδώ http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=710 και διάβασε μερικά ενδιαφέροντα πράγματα !!!

Α, και όντας απολύτως αντικειμενικός, σου λέω ότι έχεις το ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΟΝΟΜΑ του κόσμου :lol: :lol: 8)

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες. Συμφωνώ οτι είναι η καλύτερη επιλογή για την κατηγορία του και έχει ασύγκριτα την καλύτερη τιμή

 

Αλλά για να ομολογήσω και εγώ την αμαρτία μου κάτι μέσα μου με ενοχλεί που δεν πήρα CZT...

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες. Συμφωνώ οτι είναι η καλύτερη επιλογή για την κατηγορία του και έχει ασύγκριτα την καλύτερη τιμή

 

Αλλά για να ομολογήσω και εγώ την αμαρτία μου κάτι μέσα μου με ενοχλεί που δεν πήρα CZT...

 

Μήν το σκέφτεσαι καθόλου...Κ εγώ για κάτι δόσεις παραπάνω θα είχα CZTia..αλλά έχω μάθει να λέω "κάθε εμπόδιο για καλό"!

 

Υ.Γ. Συγνώμη για το εντελώς άκυρο off-topic

Link to comment
Share on other sites

Καλος ηρθες!!!! Σκεψου λιγο την επιλογή σου... μηπως να δοσεις κατι παραπανω για το CZT???????? :wink: Πολλοι ειναι αυτοι που αργοτερα το μετανιονουν... η διαφορα στην τιμη δεν ειναι μεγαλη σκεψουτο...Αν κανεις ενα Τεστ Ντραιβ θα καταλαβεις!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες καλη παραμονη και καλο διαβασμα στις τοσο ενδιαφερουσες ενοτητες που θα βρεις εδω

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες. Συμφωνώ οτι είναι η καλύτερη επιλογή για την κατηγορία του και έχει ασύγκριτα την καλύτερη τιμή

 

Αλλά για να ομολογήσω και εγώ την αμαρτία μου κάτι μέσα μου με ενοχλεί που δεν πήρα CZT...

don""t worry! :D Περνας το ιδιο συνδρομο ολων οσων απο μας πηραμε CZ3!!! ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ (δεν ξερω ομως αν θα μας περασει..) :lol: :lol: :lol: :cry:
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω τετοιο και δεν χρειαζεται να εχει κανεις,αν το πηρε συνηδητοποιημενα!

Καθενα τουτου στην κατηγορια του ειναι καλο

αλλα πριν μηνες μας χωριζαν αρκετες χιλιαδες ευρω!

Τωρα πιο λιγο αλλα λογω προσφορων!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...