Jump to content

Hellooo!!


Recommended Posts

Hello!!

 

Επιτέλους γράφομαι και εγώ στο club.

 

Και λέω επιτέλους, επειδή το παρακολουθώ ανελλιπώς από την πρώτη στιγμή της ίδρυσής του, εδώ και ένα χρόνο περίπου. Τότε είχα βρει το link από το forum των 4T και δεν είχα αποκτήσει ακόμα το Coltaki μου.

 

Το Coltaki μου (CZ3 1.3 inform χρώματος ανθρακί και με περίπου 20.000km) κλείνει και αυτό ένα χρόνο σε ένα μήνα περίπου και σκέφτηκα πως πρέπει να του κάνω τουλάχιστον δώρο τα αυτοκολλητάκια του club, τα οποία έβλεπε σε άλλα αδερφάκια και μου έλεγε ότι ζήλευε :lol:

 

Η αλήθεια είναι πως νιώθω κάπως περίεργα που γράφομαι τώρα στο coltclub.gr. Έχω πάρει τόσες πολύτιμες πληροφορίες όλον αυτόν τον καιρό και λυπάμαι που δεν έχω συνεισφέρει κάπως προς το παρών. Ελπίζω πως θα μπορώ από εδώ και πέρα να συμμετέχω ενεργά και, επίσης, ελπίζω να σας γνωρίσω από κοντά!!

 

Στάθης

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάρει τόσες πολύτιμες πληροφορίες όλον αυτόν τον καιρό και λυπάμαι που δεν έχω συνεισφέρει κάπως προς το παρών.

 

50€ για αρχη πιστευω ειναι καλα! Χαχαχα!!!

 

Καλως ηρθες Σταθη στην παρεα μας, σου ευχομαι γρηγορα και ασφαλη χιλιομετρα με το Coltακι σου! Οσο για τα αυτοκολλητακια, κανονησε να ρθεις στην Πανελληνια και προμηθευτεις οσα θες...

Link to comment
Share on other sites

50€ για αρχη πιστευω ειναι καλα! Χαχαχα!!!

 

Καλως ηρθες Σταθη στην παρεα μας, σου ευχομαι γρηγορα και ασφαλη χιλιομετρα με το Coltακι σου! Οσο για τα αυτοκολλητακια, κανονησε να ρθεις στην Πανελληνια και προμηθευτεις οσα θες...

 

Α ευτυχώς! Καμιά 100€ περίμενα πως θα μου κόστιζε :D

 

Για την Πανελλήνια δυστυχώς δεν το βλέπω.. έχω ήδη σχέδια για εκείνες τις μέρες, μιά και αποτελούν ιδιαίτερες ημερομηνίες για ένα αγαπημένο μου πρόσωπο.

 

Δε χανόμαστε πάντως! (καλά, κάτσε πρώτα να γνωριστούμε :p )

Link to comment
Share on other sites

Στάθη, καλωσόρισες στο Club και μη στεναχωριέσαι για την Πανελλήνια...

Θα υπάρξουν πολλές ευκαιρίες για να επανορθώσεις :lol: !!!

Link to comment
Share on other sites

Welcome Something !!

Αν και ως λαθραναγνώστης ένα ολόκληρο χρόνο, τουλάχιστον τώρα γράφεσαι και παραδέχεσαι το προπατορικό σου αμάρτημα !!! :lol: :lol: :lol:

Η εξιλέωση θα επέλθει, μετά από μαζική αλλά και ουσιαστική αποστολή των πρώτων 500 δημοσιεύσεων σου !!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες Σταθη και καλο διαβασμα :wink:
Καλωσόρισες Στάθη και καλο διάβασμα στο forum!

Διάβασμα; Αυτό το κάνω πολύ καιρό τώρα.. :roll:

Το ζήτημα είναι να γράψω και τίποτα :lol: :lol:

 

Welcome Something !!

Αν και ως λαθραναγνώστης ένα ολόκληρο χρόνο, τουλάχιστον τώρα γράφεσαι και παραδέχεσαι το προπατορικό σου αμάρτημα !!! :lol: :lol: :lol:

Η εξιλέωση θα επέλθει, μετά από μαζική αλλά και ουσιαστική αποστολή των πρώτων 500 δημοσιεύσεων σου !!!! :lol:

Ναι, το παραδέχομαι! Είμαι ένας παλιο-λαθραναγνώστης :oops:

Θα προσπαθήσω να επανορθώσω! ΚΑΙ λεφτά θα πληρώσω ΚΑΙ posts θα γράψω.. τι άλλο θέλετε; :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...