Jump to content

Γ�Γ‘ 'ìÑé ΓͺÑé Γ₯ãþ


vasalex

Recommended Posts

ΓΓ₯Γ© óÑò ðÑéÀéΓ!

ΓðéôΓëïáò ôï Γ’Γ±ΓΓͺΓ‘ ΓͺÑé Γ₯ãþ ôï club.

Γðü ôçí üìïâç ΓΓ₯óóÑëïíΓΓͺΓ§ ΓͺÑé éÀéïΓͺΓ΄Γôçò Γ₯Γ­ΓΌΓ² Γ°Γ₯Γ­Γ΄Γðïñôïá Colt 1.3 Ñðü ôïí ΓΓñôéï ôïá 2005, Γ÷ïíôÑò ΓͺΓΓ­Γ₯Γ© 15000+ ÷ëì ôÑ ìéóà óΓ₯ ôÑΓ

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλε! Εκει στη Θεσσαλονικη υπαρχει και το "υποκαταστημα" του Colt//Club! :lol: Θα σε καλως ορισουν τα εκει παιδια καταλληλα... :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Σε καλωσορίζω και εγώ με τη σειρά μου..Τί χρώμα το Coltάκι? Από ποιά περιοχή είσαι ? Πώς έμαθες για το Club?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά, καλημέρα, είναι πραγματικά ευχάριστο το να βλέπεις να σε υποδέχονται.

Ευελπιστώ και εγώ να τα καταφέρω να έρθω στην επόμενη συνάντηση του Colt Club.

 

 

Το coltάκι μου είναι ασημένιο, Δυτική Θεσσαλονίκη.

Για το club δεν έμαθα, απλά ήξερα ότι σίγουρα θα υπάρχει, πήγα στο www.google.gr και έψαξα με τις λέξεις κλειδιά και έτσι σας βρήκα.

Να κάνω μια ερώτηση?

Στα πόσα χλμ πρέπει να το κάνω σέρβις? Όταν το είχα πάρει το 2005 {μάλλον ήμουνα από τους πρώτους} είχανε πολύ χαμηλά τα όρια αλά μετά τα επαναπροσδιόρισαν.

Έχετε κάνει ταξίδια παιδιά? Μέχρι που φτάσατε με το colt?

Εσείς τι έχεται το CZT ή σαν το δικό μου?

Τα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν να σε καλωσορίσω κι εγώ με την σειρά μου.

Ώρα ήταν να έρθει και κάποιος απο Δυτική Θεσσαλονίκη για να βοηθήσει στην στρατολόγηση νέων μελών απο την περιοχή γιατί εμείς είμαστε στην Ανατολική και δεν προλαβαίνουμε :oops: :oops: :oops:

Απο μοντέλα colt έχουμε απο το ""96 (Vagos) μέχρι και του 2006 (cz3-czt).

Έχε το νού σου στην ενότητα για τις συναντήσεις μας και θα σε περιμένουμε για να γνωριστούμε και να τα πούμε απο κοντά. :wink:

 

Για όποια απορία ή ερώτηση έχεις, ρίξε πρώτα μια ματιά στις ανάλογες ενότητες ή ψάξε με την βοήθεια της Αναζήτησης.

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλό διάβασμα.

Πριν ξεκινήσεις όμως καλό είναι να διαβάσεις πρώτα εδώ

 

http://www.coltclub.gr/forum/viewtopic.php?t=710 :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...