Jump to content

xairetai


Recommended Posts

Eimai o Vasilis 27,neo melos tou club. To nick einai billovic. Elpizw apo vdomada na eimai o eutixismenos katoxos enos cz3 1,3 [ na paisoun oi ypografes diladi] . Menw thessaloniki kai to club to anakalypsa tyxaia gia na vrw sxolia gia magazia ,tyxon provlimata ktl.

-----------------------------------------

KALWS SAS VRIKA LOIPON

Link to comment
Share on other sites

Kαλωσηρθες στο club!

Εδω γραφουμε με μικρους ελληνικους χαρακτηρες!

Σε παρακαλω διαβασε τους κανονες λειτουργιας του forum!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικά σόρρυ για το γκρίκλις, παιδική ασθένεια!

Για τη ακρίβεια ʼθηναιος είμαι αλλα μετα τις σπουδες ξεχάστηκα πάνω,και με βλέπω πολλά χρόνια ακόμα εδώ! Ακόμα μένω Παπάφη όμως δεν ξέρω για πόσο ακόμη.. με βλέπω να μετακομίζω μες το cz3 :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα μένω Παπάφη όμως δεν ξέρω για πόσο ακόμη.. με βλέπω να μετακομίζω μες το cz3 :lol: :lol: :lol:

Πρώτα να σε καλωσορίσω στο club και να σου ευχηθώ με το καλό να το πάρεις το coltάκι σου.

Έχε το νού σου στην ενότητα "Συναντήσεις μελών στη Βόρεια Ελλάδα" και θα σε περιμένουμε να τα πούμε και απο κοντά! :wink: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Και απο μενα καλώς ήρθες και χαιρετισματα στην ομορφη Θεσσαλονικη και στις γυναικες τις!!!! :wink: :wink: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και από μένα "σύντροφε". Κι εγώ με CZ3. ʼντε να πληθαίνουμε! Και για να μην είμαι μονολεκτικός να κάνω και μια ερώτηση:

Τι χρώμα το πήρες το Coltάκι?

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν είμαι ο ευτυχισμένος κάτοχος αλλα ελπίζω να γίνω μες την άλλη βδομάδα [υπογραφές δηλαδή,προσπαθώ να τα κανονισω μεσω Αθήνας-Θεσσαλονίκης-Τραπεζας....μπλέχτηκα στις γραμμές :shock:] !!

 

Αλλά μάλλον θα είναι ένα μαύρο κολτάκι με αθήναικές πινακίδες στην Θεσσαλονίκη!!Είδωμεν

 

Παντως αυτό που ήθελα να πω είναι ότι μου ο κολτάκιδες είναι μια ωραία παρεα όπως φαίνεται!

ΥΓ: 2*8ωρα στο γραφείο έχασα διαβάζοντας εδώ μέσα.. Καταστράφηκα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...