Jump to content

Επιτέλους μπορώ να γράψω!


Recommended Posts

Καλησπέρα σε ολους!

Σήμερα εβαλα επιτέλους την τζίφρα μου για το καινούργιο μου CZ3!

15 μερες για την παραλαβή να δώ πως θα περάσουν!

Διαβάζω καιρό το forum & μάλιστα εχω λύσει άπειρες απορίες μου,το θεωρώ πολύ εξυπνο κ κερδοφόρο για όλους μας!

Γνώση = Power ! :D

Εχω σκοπό να παίξω αρκετά με το coltaki...σε πολλούς τομείς...Οπότε ελπίζω σύντομα να μοίραστω & εγώ καποιες χρήσιμες εμπειρίες μαζί σας...

 

Respect 2all!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες παλήκαρε!

Τι χρώμα το πήρες το εργαλείο?

Από ποιά περιοχή είσαι? Μήπως θεσ/νίκη?

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες! Αφου μπηκαν οι υπογραφες παει τελιωσε, λιγο υπομονη ακομα και μετα γρηγορα και ασφαλη χιλιομετρα! Καλοριζικο!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στην παρεα μας φιλε μου και ελπιζω να σε δουμε σε μια απο τις συναντησεις μας!!!! Υπομονη με το αυτοκινητο και συντομα θα ....ανταμοιφθεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες παλήκαρε!

Τι χρώμα το πήρες το εργαλείο?

Από ποιά περιοχή είσαι? Μήπως θεσ/νίκη?

 

 

Το πήρα κόκκινο πιστεύω με το φιμέ του θα είναι κουκλί!Οχι δέν ειμαι απο Σαλόνικα.απο πειραιά είμαι αλλα ανεβένω συχνά...Ειδικά οταν στρώνω αμάξι.. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Welcome to the club PasoglaS!

 

Πές μας λίγα λόγια για σένα οπως απο πού είσαι, πώς έμαθες για το colt//club κτλ. :wink:

 

Είμαι ένας ακομα χρεωμένος (οπως οι περισσότεροι εδω μεσα..πιστεύω) για την απόκτηση του γιαπωνέζικου έρωτα!

Το club το ανακάλυψα εντελώς τυχαία ένα βράδυ κ πιστεψε αποροφήθηκα τόσο απο την ανάγνωση κ τα θέματα που έσκασα στην δουλεία σερί!

Κ εδώ θα αναφέρω ξανά πόσο χρησιμο ήταν το στήσιμο αυτου του site!

Οι εμπειρίες τον μελών με επηρέασαν απο το χρώμα μέχρι την έκδοση που επέλεξα!Δέν πήγα τυφλοσούρτη στόν Prapa διαβάζοντας απόψεις μελών...Αλλα πήγα κατασταλαγμένος βάση αυτών που ζητώ απο τον Ιάπωνα/της τσέπης μου κ των δυνατοτήτων μου, σκεπτόμενος τις εμπειρίες των μελών!

Ελπίζω να δοθεί αυτη η δυνατότητα κ σε real φάση μέσω meeting!

 

14 & σήμερα...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλοτάξιδο το αυτοκίνητο.

Στο βαθμό που αυτός ακριβώς είναι ο σκοπός που περιγράφεις, δηλαδή να βοηθάει ο ένας τον άλλον μέσα από τις εμπειρίες μας και την γνώση μας για το αυτοκίνητο, πιστέυουμε ότι το forum μας είναι ιδιαίτερα επιτυχημένο !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπέρα σε ολους!

Σήμερα εβαλα επιτέλους την τζίφρα μου για το καινούργιο μου CZ3!

15 μερες για την παραλαβή να δώ πως θα περάσουν!

 

Τελικά τον έρωτα τον πήρα παρασκευή 27/10 ενώ είμουν στην αναμονή των 15 ημερών (Παρπάς +1 point again 5 days earlier)!

Απο το λιώσιμο που έχω ρίξει στο forum πιστεύω έλενξα τα πάντα που μπορεί να μου ξέφευγαν εκείνη την στιγμή(μιλάω για παραλαβή time)!

Μωλις κάθησα στο coltaki ξαφνικά σβήστικαν 120.000 χιλιόμετρα γραμμένα απο τα χέρια μου (τόσα εγραψε το προηγουμενο κάρο) κ ... i feel love! 8)

Αρκετά πράγματα τα ήξερα απο τη αναγνωση μου απο εδω μέσα..όπως στροφες στα 1.200 οταν ειναι παγωμένο το αμάξι κ άλλα πολλά!

Ολα καλά...το κακό όμως ειναι το στρώσιμο..τοσο ψυχολογικά ευνουχισμένος δέν εχω ξανανιώσει (ούτε καν όταν με κεράτωσε καψουρα μεγάλη)...ειναι τρελλό μαρτύριο αυτο το στρώσιμο..χτυπάω άδεια κ ξεκινάω για σαλόνικα μπας κ γραψω κανα χιλ.

Πιστεύω το forum εξυπηρετεί απόλυτα τον σκοπό του κ με το παραπάνο!

 

Τέλος χαίρομαι απίστευτα για την επιλογή μου!

Japan rulez :lol: :shock:

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά...το κακό όμως ειναι το στρώσιμο..τοσο ψυχολογικά ευνουχισμένος δέν εχω ξανανιώσει (ούτε καν όταν με κεράτωσε καψουρα μεγάλη)

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Έγραψε!

 

Καλοτάξιδο φίλε!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο mate,να το χαρεις οσο μπορεις περισσοτερο και καλο στρωσιμο!

Ελπιζω να μη το σκισεις απο την αρχη!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...