Jump to content

Καλος σας βρήκα.!!!


s@int

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους απο εμένα και το άσπρο μου CzT .

 

Σας ανακάλυψα πληκτρολογώντας την διεύθυνση του club χωρίς να την έχω δει κάπου αλλού.Απλή λογική

 

Φυσικά τώρα που σας βρήκα θα τα λέμε συχνά.

:p

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες Γιωργο (ειμαστε και συνονοματοι)! Με γελουν τα ματια μου ή το εχεις παρει στο πιο ομορφο (και συλλεκτικο) χρωμα? Οπως και να εχει καλοταξιδο!

Link to comment
Share on other sites

Ο ναι.

Συλλεκτικό δεν ξέρω αλλά όμορφο είναι όντος.

Και να σκεφτείς ότι το πήρα σε άσπρο κατά λάθος. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς να ορίσεις Γιώργο και αν μου επιτρέπεται, να πώ πως πήρες το ωραιότερο χρώμα που υπάρχει γι"" αυτό το αμάξι. ʼν και απο λάθος, πολύ όμορφο.

 

 

 

 

 

 

Πως του πάνε τα λευκάάάάάάάάάάάάάάάάάά!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

καλως ηρθες!

πιστευω το ασπρο θα ειναι Super!

εμενα ειναι το αγαπημενο μου! ειναι πολυ αγωνιαρικο χρωμα κ το γουσταρω!

Link to comment
Share on other sites

Ασπρο εεεε....??? Το καλυτερο χρωμα πηρες.Οταν ρωτησα την σαυρα την dealerεαν υπαρχει μου ειπε οτι δεν προκειται να βγει σε ασπρο.Σε ζηλευω και ...καλοριζικο!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλός σας βρήκα και πάλι παιδιά!!!!

 

Η Ιστορία έχεις ως εξής :

Πήγα και το παρήγγειλα σε ανθρακί έχοντας αποκλείσει το κόκκινο και το μαύρο λόγο το ότι το έχουν όλοι.

Τελικά το computer έγραφε λάθος και δεν υπήρχε αυτό το χρώμα διαθέσιμο με αποτέλεσμα ο dealer να να παραγγείλει από μόνος του το μόνο διαθέσιμο χρώμα που υπήρχε το ΑΣΠΡΟ.

 

Και όπως βλέπω ήταν και η καλύτερη επιλογή. :D

Link to comment
Share on other sites

Καλός σας βρήκα και πάλι παιδιά!!!!

 

Η Ιστορία έχεις ως εξής :

Πήγα και το παρήγγειλα σε ανθρακί έχοντας αποκλείσει το κόκκινο και το μαύρο λόγο το ότι το έχουν όλοι.

Τελικά το computer έγραφε λάθος και δεν υπήρχε αυτό το χρώμα διαθέσιμο με αποτέλεσμα ο dealer να να παραγγείλει από μόνος του το μόνο διαθέσιμο χρώμα που υπήρχε το ΑΣΠΡΟ.

 

Και όπως βλέπω ήταν και η καλύτερη επιλογή. :D

 

Κωλοφαρδε....!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link to comment
Share on other sites

I know axolotl !!!

Εχω ξεκινήσει το διάβασμα και έχω περάσει ίδει από εκεί και λόγο το ότι είμαι Admin σε 2 site και moderator σε άλλο 1 γνωρίζω πόσο δύσκολο είναι να κουμαντάρεις ένα site με τέτοια κίνηση εάν δεν τηρεί τους κανόνες το κάθε μέλος.

:D

 

cheersss

Link to comment
Share on other sites

Καλός σας βρήκα και πάλι παιδιά!!!!

 

Η Ιστορία έχεις ως εξής :

Πήγα και το παρήγγειλα σε ανθρακί έχοντας αποκλείσει το κόκκινο και το μαύρο λόγο το ότι το έχουν όλοι.

Τελικά το computer έγραφε λάθος και δεν υπήρχε αυτό το χρώμα διαθέσιμο με αποτέλεσμα ο dealer να να παραγγείλει από μόνος του το μόνο διαθέσιμο χρώμα που υπήρχε το ΑΣΠΡΟ.

 

Και όπως βλέπω ήταν και η καλύτερη επιλογή. :D

 

πλάκα μας κάνεις...?!

ΔΕΝ γίνονται αυτα τα πράγματα...

τες πα

καλώς ήρθες :wink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...