Jump to content

Σας καλησπερίζω ολους


JKESA

Recommended Posts

καλησπέρα παιδιά. σήμερα τυχαία ανακάλυψα αυτή τη σελίδα. είμαι απο Μυτιλήνη. δεν ξέρω αν υπάρχει κανένας συντοπίτης μου στο FORUM. πάντος με καθήλωσε. Γίαννης

Link to comment
Share on other sites

Καλωσήρθες Γιάννη και πιστεύω οτι είσαι ο πιο τυχερός απο όλους εμάς, γιατί εμείς έχουμε ένα και μονάκριβο (αν όχι όλοι, τουλάχιστον οι περισσότεροι) ενώ εσύ έχεις...

πολλά!!!!!!!!εμπορος το mitsu ειμαι
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. σήμερα τυχαία ανακάλυψα αυτή τη σελίδα. είμαι απο Μυτιλήνη. δεν ξέρω αν υπάρχει κανένας συντοπίτης μου στο FORUM. πάντος με καθήλωσε. Γίαννης

Γειά σου ρε Μυτιλήνη!

 

Απο ποιά περιοχή?

Έχω περάσει ανεπανάληπτα!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά. σήμερα τυχαία ανακάλυψα αυτή τη σελίδα. είμαι απο Μυτιλήνη. δεν ξέρω αν υπάρχει κανένας συντοπίτης μου στο FORUM. πάντος με καθήλωσε. Γίαννης

Γειά σου ρε Μυτιλήνη!

 

Απο ποιά περιοχή?

Έχω περάσει ανεπανάληπτα!!

 

ΑΠΟ ΠΑΜΦΙΛΑ. ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ. ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΣΜΟΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα φιλε απο Μυτιληνη!!!

Εκανα δυο χρονια στον Πολυχνιτο,264 Μ.Κ.Τ.Ε.

Εμενα στα Βατερα ηταν πολυ ωραια!!!

Link to comment
Share on other sites

Αγ. παρασκευή, Βατερά, Μόλυβος, ΛάμπΜίλ (Λάμπου Μίλοι) με το αεροδιάδρομο να διασταυρώνεται με τον δρόμο, Γενί λιμάνι, Καλονή, Τσόνια...

είναι μερικά απο τα μέρη-ονόματα που θυμάμαι.

 

2.100 κμ σε 3 εβδομάδες ;)

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ ΗΡΘΕΣ ΣΤΑ ΠΑΜΦΙΛΑ!!!!! :twisted: ΕΧΑΣΕΣ. ΠΗΓΕΣ ΣΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΜΕΡΗ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται και Πάμφιλα ;)

 

Να μήν σου πώ ότι είχα μπει και μέσα στην μοναδική αντιπροσωπεία Mitsu να ρωτήσω παραπάνω πληροφορίες, όσο περίμενα το δικό μου απο Αθήνα... 8)

Ίσως να μιλήσαμε και μαζί!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...