Jump to content

Recommended Posts

Την Πέμπτη 28/09 6 Colt-άκια κοντράρονται στο ΤΑΤ, Μενεκράτους και Υβρίου στον Νέο κόσμο!!!

 

Συγκεκριμένα θα δυναμομετρήσουν τα CZT τους οι εξής:

 

- GIANMAN (μαμά, για να δει που βρίσκεται)

 

- PIRAVLOS (για να δει που βρίσκεται τώρα που έχει κάνει αρκετά χιλιόμετρα με την εξάτμιση του)

 

- Makis (μαμά)

 

- Κώστας (εκτός colt//club.gr, έχει σκάστρα turbosmart και τελικό καζανάκι ζαπατίνα)

 

- DurinVIII (μαμά, να δω που βρίσκομαι γιατί σύντομα το αυτοκίνητο θα δυναμώσει!)

 

- SteelGrey (σκάστρα turbosmart, φίλτρο K&N)

 

Το "party" ξεκινά στις 17:00!!! Όσοι γουστάρετε ελάτε για παρέα, έχετε υπόψιν σας μόνο ότι η περιοχή είναι δύσκολη όσον αφορά την στάθμευση, καλύτερα να έρθετε με συγκοινωνία. Επίσης κατά την ώρα της δυναμομέτρησης δεν μπορούμε να είμαστε μέσα πάνω από 5-10 άτομα λόγω χώρου.

Link to comment
Share on other sites

To σκεφτομαι να ερθω κατευθειαν απο την δουλεια γιατι με αρεσουν κατι τετοια παρτυ.Λοιπον θα προσπαθησω να ρθω αλλα θελω να φερω και το αμαξι για να το βαλω πανω για μετρηση,ποσο παει το μαλλι gianman

Link to comment
Share on other sites

Aν βγάλει πάνω από 150 άλογα είναι 50 , αν βγάλεις κάτω από 150 είναι δωρεάν ! Το θέμα είναι ότι θα έχει προγραμματίσει το χρόνο του γι αυτά τα αμάξια . Θα του το πούμε και άμα έχει χρόνο το βάζεις και εσύ. Δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα .

Link to comment
Share on other sites

κατω απο 150 το βλεπω σαν να ειναι αρρωστο τελευταια λογω αλλαγης καιρου το εχει κοψει λιγο το κρυο.Παω να φουλαρω σημερα κατοσταρα βενζινα να του ριξω και δυο τρεις γκαζιες γιατι το αμαξι κυκλοφορει μονο αθηνα και σε ρυθμους ωραριου εργασιας με κινηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν οποιος θελει να ερθει να παρακολουθησει μαζι μας την δυναμομετρηση μιας και θα παιξουν αρκετα πειραγματα ειδικα με το Coltακι του Gianman που θα βγαλει τα αλογα που πρεπει δηλ. 153 περιπου και ετσι θα το κραξουν οι υπολοιποι που ενας λαβωμενος εγχειρισμενος μαστουρωμενος Πυραυλος του ....εδειξε τον δρομο για τα αποδυτηρια!!!

Link to comment
Share on other sites

Aπο οτι φαινεται την πεμπτη θα εχουμε πανηγυρι!Θα μπορουσε καποιος απο τους moderators να κρατα και ανθοδεσμη ομως για να τον καταλαβω επειδη θα ερθω πρωτη φορά σε συναντηση.Και κανα αυτοκολλητακι αν ειναι ευκολο.Εγω θα φερω ενα μετρο για να μετρησω τα χαμηλωμενα και να δω την διαφορά με τα μαμα και μια μηχανη για να αποθανατησω την παρεα και τις αντιδρασεις στις ανακοινωσεις των αποτελεσματων.Ο πιο δυνατος φανταζομαι εκτος απο τσαγια κερναει και σουβλακια :lol:

Link to comment
Share on other sites

Για την δυναμομέτρηση δεν χρειάζεται να κάνεις τίποτα το ιδιαίτερο.

Οπως θα κυκλοφορούσες στο δρόμο, έτσι θα πας και για δυναμομέτρηση.

Είτε με γεμάτο είτε με μισό είτε με ένα τέταρτο ντεπόζιτο βενζίνη !! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω πως έχετε κλείσει για αυτά τα 6 colt τη δυναμομέτρηση κ δε χωράει ένα απλό μαμά cz3??Γιατι αν και δε μου περισσεύουν αυτά τα 50 ευρουλάκια(φοιτητής γαρ)ψηνόμουν για μια δυναμομέτρηση!

Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω πως έχετε κλείσει για αυτά τα 6 colt τη δυναμομέτρηση κ δε χωράει ένα απλό μαμά cz3??Γιατι αν και δε μου περισσεύουν αυτά τα 50 ευρουλάκια(φοιτητής γαρ)ψηνόμουν για μια δυναμομέτρηση!

 

Οι δυναμομετρήσεις ξεκινούν στις 17:00 και έχουμε κλείσει για 6 αυτοκίνητα, που σημαίνει ότι όλο το απόγευμα είναι δικό μας. Τώρα μπορεί κάποιος να μην έρθει ή απλά μπορεί και κάποιος άλλος να προλάβει να "χωθεί". Έλα εσύ και άμα προλαβαίνουν το βάζεις πάνω...........

Link to comment
Share on other sites

..............και δυστυχώς δεν θα μπορέσω να παρεβρεθώ την Πέμπτη στο ΤΑΤ, άρα μένει μία θέση κενή..............όποιος προλάβει χώνεται............

Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν οποιος θελει να ερθει να παρακολουθησει μαζι μας την δυναμομετρηση μιας και θα παιξουν αρκετα πειραγματα ειδικα με το Coltακι του Gianman που θα βγαλει τα αλογα που πρεπει δηλ. 153 περιπου και ετσι θα κραξουν οι υπολοιποι που ενας λαβωμενος εγχειρισμενος μαστουρωμενος Πυραυλος του ....εδειξε τον δρομο για τα αποδυτηρια!!!
Καλα ρε Πυραυλε παλι δυναμομετρηση???Κατανταει μ@λ@κι@ πια!!! Ποτε θα το παρεις αποφαση οτι το πανυγυρι σου σερνεται ειτε βαλεις σκαστρα ειτε χταποδια καλαμαρια και τελος παντων αλλα μ@λ@κιων της θαλλασσας!!! :arrow: :mrgreen:

 

mod:Να παρακαλέσω να μιλάμε καλύτερα...

Link to comment
Share on other sites

Καλη φαση αλλα... τετοια ωρα, δουλεια...

 

Ο Dr_Parolo με το cz3 αν παει πρεπει να μας πει τα αποτελεσματα...!!!

ειμαι πολυ περιεργος τι πραγματικα βγαζει το τουτου μας...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χαρηκα που σας γνωρισα και μπορω να πω υπαρχει φοβερη ποικιλια στο κλαμπ απο συμμετοχες.Συγχαρητηρια και στα αμαξια που ολα απεδωσαν πανω απο 150 αλογακια.Φανταζομαι στο γυρισμο μετα θα πεσαν τα ανοιγματα τις αρκουδας με πρωτο βιολι τον πυραυλο.Γειτονα γιατρε προσεχε που παρκαρεις μην μου τρως τις θεσεις το βραδυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να έδωσε το παρόν στη δυναμομέτρηση και κανένα cz3!

Δυστυχώς εγώ αποφάσισα να διαβάσω για την Παρασκευή που έγραφα και έχασα την ευκαιρία να δω τι ψάρια πίανει το 1300αράκι μου!

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που εχω να πω μετα απο τοσες μερες ειναι οτι απογοητευτηκα αλλα θα ....ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΠΟΛΥ ΔΡΥΜΗΤΕΡΟΣ!!!! Gianman να φοβασαι... Rossifumi θα επανακαμψω και μετα θα τα πουμε... Steel Grey εσενα δεν θα σου πω... θα σου κανω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που εχω να πω μετα απο τοσες μερες ειναι οτι απογοητευτηκα αλλα θα ....ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΠΟΛΥ ΔΡΥΜΗΤΕΡΟΣ!!!! Gianman να φοβασαι... Rossifumi θα επανακαμψω και μετα θα τα πουμε... Steel Grey εσενα δεν θα σου πω... θα σου κανω!!!!

 

Συνονόματε πύραυλε μη μασας, είμαι σίγουρος ότι θα επανέλθεις με πιό πολλά άλογα.

 

Μου κάνει εωτύπωση όμως να μην δώσει σχεδόν τίποτα η εξάτμιση Παπαδόπουλου, ήθελα να πάω και εγώ εκεί, όμως και ο Αρτέμης από Παπ έβαλε.

 

Για να δούμε τι φταίει, περιμένουμε να ποστάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που εχω να πω μετα απο τοσες μερες ειναι οτι απογοητευτηκα αλλα θα ....ΕΠΑΝΕΛΘΩ ΠΟΛΥ ΔΡΥΜΗΤΕΡΟΣ!!!! Gianman να φοβασαι... Rossifumi θα επανακαμψω και μετα θα τα πουμε... Steel Grey εσενα δεν θα σου πω... θα σου κανω!!!!

 

Συνονόματε πύραυλε μη μασας, είμαι σίγουρος ότι θα επανέλθεις με πιό πολλά άλογα.

 

Μου κάνει εωτύπωση όμως να μην δώσει σχεδόν τίποτα η εξάτμιση Παπαδόπουλου, ήθελα να πάω και εγώ εκεί, όμως και ο Αρτέμης από Παπ έβαλε.

 

Για να δούμε τι φταίει, περιμένουμε να ποστάρεις.

 

Η εξατμιση απο παπαδοπουλο εδωσε αρκετα και αυτο φαινετε στην αρχικη μου δυναμομετρηση που εβγαλε 161 αλογα.Ρωτησα και εμαθα οτι το θεμα εξατμιση δεν ηταν ο λογος που εβγαλα τοσα χαμηλα νουμερα.η λυση Παπαδοπουλος ειναι πολυ καλη και οικονομικη και στην συνιστω ανεπιφυλακτα... κοιτα ομως να βαζεις καλη και καθαρη βενζινη, μην βαλεις 17αρια και μετα το δυναμομετρησεις και πολλα αλλα πραγματα.

Link to comment
Share on other sites

... κοιτα ομως να βαζεις καλη και καθαρη βενζινη, μην βαλεις 17αρια και μετα το δυναμομετρησεις και πολλα αλλα πραγματα.

 

για την βενζίνη το καταλαβαίνω....αλλά τα 17 άρια δεν παίζουν κανένα ρόλο στην δυναμομέτρηση :roll:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...