Jump to content

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!


viktoria

Recommended Posts

ANATOLIKOS27 Άνοιξε ένα καινούριο Post Στην ενώτητα, "Κινητήρας" και περιέγραψε άν θέλεις, τί ακριβός έχεις κάνει, και πώς προέκυψαν τα 180ps

 

Off topic και Out!

Link to comment
Share on other sites

ANATOLIKOS27 Άνοιξε ένα καινούριο Post Στην ενώτητα, "Κινητήρας" και περιέγραψε άν θέλεις, τί ακριβός έχεις κάνει, και πώς προέκυψαν τα 180ps

 

Off topic και Out!

AN ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑ ΕΓΩ ΤΟ ΠΟΣΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΚ???ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!
Link to comment
Share on other sites

ANATOLIKOS27 Άνοιξε ένα καινούριο Post Στην ενώτητα' date=' "Κινητήρας" και περιέγραψε άν θέλεις, τί ακριβός έχεις κάνει, και πώς προέκυψαν τα 180ps

 

Off topic και Out![/quote'] AN ΠΡΟΣΕΞΕΣ ΔΕΝ ΑΝΟΙΞΑ ΕΓΩ ΤΟ ΠΟΣΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΚ???ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!! ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΚΤΟΣ!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα

 

Χαλαρωσε! ;)

 

Δέν σου είπα ότι είσαι εκτός, αλλά σου είπα να κάνουμε την συζήτηση, σε ένα καινουριο Threat, και να μήν συνεχήσουμε εδω! .....

 

Αρε Α***μη! ;) :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Το καινουργιο ή το ΠΑΛΙΟ;; (κάνε θεούλι μου να έχει το παλιό να γεμίζει και κανένας άλλος τα post για το παλιό) (αυτός γιατί δε γράφετε ή είσαι εσύ η καυλόγκαζη;) :twisted: :wink:
ΕΦΑΓΕΣ ΠΑΚΕΤΟ!!!ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ!!!CZT180PS

ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΗΝ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΝΟΥΜΕ ΟΛΑ!!!!150HPS ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ!!ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΘΙΞΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΤΟΝ ΤΡΟΧΟ!!

Link to comment
Share on other sites

HELLO!

 

Hello......Αυτοκίνητο; Έχεις Colt;............αν δεν έχεις, να πάρεις!!!!! :D

Δεν έχω εγώ, έχει όμως το αγόρι μου!

ΕΣΥ ΟΔΗΓΕΙΣ??ΕΝΝΟΩ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ?'"Η ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ ΤΟΥ ΑΓΟΡΙΟΥ ΣΟΥ ΤΟ COLT ΤΟ ΟΔΗΓΕΙΣ??

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...